“Polecam”
Restauracja Megustas — recenzja

Restauracja Megustas
Zamów online
Nr 105 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: MEGUSTAS zaprasza na dania kuchni meksykańskiej przygotowywane na naturalnych składnikach. Naszą dewizą jest zdrowa kuchnia bez żadnych ulepszaczy, ani konserwantów. Pozycją obowiązkową jest burritos, tacos, czy quesadillas. Nie mogło zabraknąć meksykańskich zup oraz zdrowych sałatek. Dla amatorów burgerów mamy cemitas o niepowtarzalnym smaku. Koniecznie spróbujcie nasze krewetki podawane z nachosami lub ryżem. Doskonałą przekąską są nachos z chorizo oraz m-nachos, nadziewane serem i japanelo, z grillowanym boczkiem lub kukurydzą. Dopełnieniem każdego dania są margarity owocowe, nasz shake mango lub sok ze świeżych pomarańczy. Zapraszamy Was już od rana na meksykańskie śniadania z aromatyczną kawą.
Zrecenzowano 11 września 2019

W ostatnim czasie zagościła z mija rodzina w państwa restauracji i jestem bardzo miło zaskoczony obsługa jedzeniem i podejściem do konsumenta. Jedzenie pyszne i napewno wrocimy do państwa jeszcze nie raz. Tak trzymac:) moja córka jest zakochana i każdego dnia pyta kiedy do państwa wrocimy. Jedzenie wyśmienite i w dobrej cenie. Jestem szefem kuchni w krakowskiej restauracji i naprawdę jako fachowiec polecam wszystkim ten lokal. Pozdrawiam
Trener kulinarny Krzysztof Cudek

Dziękujemy, KrzysztofC92

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Pysznie, obsługa super mój numer 1 w Lublinie. Chilli i zupa z kukurydzy pyszne. Obsługa nie naciąga, żeby jak najwięcej kupić tylko doradza dlatego na drugie zdecydowaliśmy się już tylko na quesadillas z chorizo, ponieważ po zupie byliśmy już nieco syci.wszystko pyszne wrócimy.

Dziękujemy, Oli1902
Zrecenzowano 23 lutego 2019

Właśnie wróciliśmy z obiadu w restauracji Megustas. Cała nasza trójka w tym moje czteroletnie dziecko jesteśmy zachwyceni i na pewno wrócimy. Zupa kukurydziana przepyszna, taco kukurydziane z wołowiną pyszne. Wszystko pięknie podane obsługa miła. a i przepyszna lemoniada :) polecam my na pewno wrócimy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Zuza J
Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Ceny podane na stronie są inne niż w rzeczywistości. Porcje są bardzo małe w porównaniu do konkurencji. Surówki i sosy są niesmaczne. Odradzam ten lokal.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, tytus666
Zrecenzowano 20 stycznia 2019

Bardzo smaczna kuchnia, ceny nie są przesadzone, plus za możliwość dowozu. W lokalu miła obsługa, jedzenie jest podawane bardzo szybko! Plus za ofertę deserową.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, GlobeTrotting485001

Restauracja Megustas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Megustas? Podziel się wrażeniami!