Lublin
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Przez kilka lat przyjeżdżaliśmy latem biorąc pokój Comfort i byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni.
W tym roku okazało się że pokój (podobno Comfort) jaki dostaliśmy to mały pokój z małą łazienką na poddaszu z oknami w suficie. Zepsuty telewizor i poprzepalane żarówki w lampkach nocnych dopełniły porażkę.
Nie mam pojęcia dlaczego coś co powinno być składzikiem na rupiecie jest sprzedawane jako pokój o podwyższonym standardzie.
Szkoda, ale widać nic nie trwa wiecznie. Trzeba szukać nowej miejscówki.

Dziękujemy, PiotrJerzy
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do centrum. Pokoje bardzo czyste, śniadanie pyszne, elegancka restauracja oraz przemiła obsługa. Z parkingiem nie było problemu. Szczerze polecam na wypad z rodziną!

Dziękujemy, Aga Z
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel Wieniawski w Lublinie jest pięknym i bardzo zadbanym hotelem. Ma genialną lokalizację- tuż przy starówce lubelskiej. Blisko z niego do najwazniejszych atrakcji Lublina.Pokoje jest śliczne i przytulne, urządzone stetycznie i ze smakiem, jakby podkreślają jego klasyczny charakter: inspirację wielkim muzykiem Henrykiem Wieniawskim.
Na ogromną pochwałę zasługuje również przemiła i uprzejma obsługa hotelu. Państwo którzy pomagali nam w recepcji byli wszyscy bardzo pomocni i mili. Śniadanie bardzo smacznej w ładnej i przyjemnej sali, w której rozbrzmiewała muzyka klasyczna... Goraco polecam ten hotel.
Hotel Wieniawski: bardzo dziękujemy za gościnność i miłe wspomnienia!

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ChopinLanguageSchool
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W dogodnej lokalizacji, w bardzo przyjemnym standardzie i z miłą obsługą, a do tego ładny (wewnątrz fasady ładnej kamienicy). Czysto, cicho i blisko centrum. Robi wrażenie dużo lepszego niż 3 gwiazdki.

Dziękujemy, 12maciejs
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Hotel znajduje się blisko centrum, ładny, komfortowy hotel, wielkie przytulne pokoje, bardzo miła obsługa w hotelu i restauracji Trzy Romanse, przepyszne śniadanie. Duża ilość jedzenia, kilka rodzai deserów, miła obsługa.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, alina_adelina