Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel Wieniawski w Lublinie jest pięknym i bardzo zadbanym hotelem. Ma genialną lokalizację- tuż przy starówce lubelskiej. Blisko z niego do najwazniejszych atrakcji Lublina.Pokoje jest śliczne i przytulne, urządzone stetycznie i ze smakiem, jakby podkreślają jego klasyczny charakter: inspirację wielkim muzykiem Henrykiem Wieniawskim.
Na ogromną pochwałę zasługuje również przemiła i uprzejma obsługa hotelu. Państwo którzy pomagali nam w recepcji byli wszyscy bardzo pomocni i mili. Śniadanie bardzo smacznej w ładnej i przyjemnej sali, w której rozbrzmiewała muzyka klasyczna... Goraco polecam ten hotel.
Hotel Wieniawski: bardzo dziękujemy za gościnność i miłe wspomnienia!

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ChopinLanguageSchool
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W dogodnej lokalizacji, w bardzo przyjemnym standardzie i z miłą obsługą, a do tego ładny (wewnątrz fasady ładnej kamienicy). Czysto, cicho i blisko centrum. Robi wrażenie dużo lepszego niż 3 gwiazdki.

Dziękujemy, 12maciejs
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Hotel znajduje się blisko centrum, ładny, komfortowy hotel, wielkie przytulne pokoje, bardzo miła obsługa w hotelu i restauracji Trzy Romanse, przepyszne śniadanie. Duża ilość jedzenia, kilka rodzai deserów, miła obsługa.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, alina_adelina
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony idealnie, blisko centrum, ale w cichym miejscu. Śniadania pyszne! Korzystaliśmy też z hotelowej restauracji i też bardzo nam smakowało. Pokoje dla SC małe, ale czyste i ładnie urządzone. Polecamy czystym sumieniem!

Dziękujemy, kasiadr24
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Wszystko w tym hotelu jest ładne i prezentuje się schludnie. Przy podróży służbowej dwóch osób raziły minimalne odległości między łóżkami...nie mam zarzutu do śniadań. Parking jest obok hotelu. Na pewno godny polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa