“Polecam”

Red Rock City Bar & Grill
Nr 7 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie prze prze prze pyszne! Ogromne porcje za nieduze pieniadze! Kazda pozycja w menu bardzo smaczna. Obsluga mila i profesjonalna. Wnetrze jak z amerykanskiego starego filmu:) Tylko kelnerkom brakuje wrotek :) Polecam!

Dziękujemy, Explorer778322

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Drugi raz w życiu w Lublinie, pierwszy w Red Rock. Bardzo dobre, bardzo duże, za rozsadne pieniądze. Bardzo miła obsługa. Porównuję do lokali w Katowicach. Red Rock to bardzo dobry wybor

Dziękujemy, lukaszg718
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Wszystko bardzo przyjemnie i przystępnie. Warto korzystać z promocji na dany dzień tygodnia. Szczególnie polecam burgera włoskiego i rib eye steak.

Dziękujemy, kvmien
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Przepyszne dania, których porcje są w stanie nasycić naprawdę każdego. Kuchnia amerykańska daleka od fast foodów. Szeroki wybór w menu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych. Karta napoi alkoholowych również pełna ciekawych propozycji.
Problemem może być zdecydowanie oblężenie lokalu - bez rezerwacji ciężko się tam dostać w piątkowy wieczór czy weekendy. Poza tym miła obsługa, która czasami lekko traci głowę przy pełnej sali i zapomina o zamówieniach.

Dziękujemy, emotionalhole
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Bardzo smaczne dania i niedrogo. Fajne koncerty co jakiś czas. Polecam wszystkim i każdemu z osobna.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, tytus666

Red Rock City Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Red Rock City Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!