“Letnie zwiedzanie Lublina w Hotelu Botanic 2016”
Hotel Royal Botanic — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel Royal Botanic
Miejsce nr 28 wśród 30 hoteli w Lublinie
Zrecenzowano 18 listopada 2016

Hotel Botanic to bardzo ciekawa propozycja na mapie Lublina, szczególnie kiedy zależy nam na bliskości z naturą. Mieszczący się obok ogród botaniczny jest ładnym widokiem z okna, szczególnie kiedy posiadamy pokój od strony zachodniej.

W ośrodku stworzono małe spa na potrzeby ceniących sobie wygodę gości, ale wydaje się ono niekompletne. Mianowicie, kiedy zdecydowałem się skorzystać z (wtedy darmowej) usługi, zostałem pozostawiony sam sobie. Jacuzzi było nie włączone, światła były wygaszone, a szatnia nie miała kluczyków czy też wolnych skrytek na ubiór. Nie było również żadnej informacji, jak obsługiwać spa. Gdyby nie nie pomoc stałego bywalca hotelowego, nigdy bym się nie domyślił, że Jacuzzi jest włączane bezpośrednio bezpiecznikiem za ladą baru! Ale nawet wtedy woda była zimna. Po pokonaniu tych drobnych, aczkolwiek dość kłopotliwych problemów, korzystanie z SPA było przyjemnością.

Pokój jaki otrzymaliśmy był czysty, zaopatrzony w wszystkie wygody jakie oczekiwaliśmy od tego standardu hotelu. Można byłoby się przyczepić do jakości WiFi, gdyż często zrywało połączenie w naszym pokoju i raczej nie powiedziałbym, że było to komfortowe użytkowanie. Pokojówka pilnowała czy nie potrzebujemy świeżych ręczników lub artykułów łazienkowych i czy życzymy sobie pranie.

Ogólnie, hotel sprawiał bardzo pozytywne wrażenie. Obiekt jest praktycznie nowy, bardzo przestrzenny oraz ma bardzo duży parking.

Największy minus to dojazd. Jest wręcz koszmarny, ponieważ hotel został odcięty (na tamtą chwilę) przez przebudowę drogi i musieliśmy dojeżdżać od strony ulicy Willowej, przez wąskie i strome nieutwardzone drogi schowane pomiędzy prywatnymi domami. Jest oznakowanie tej alternatywnej trasy, ale jest ono praktycznie niezauważalne, gdybyśmy dojeżdżali od strony ogrodu botanicznego i ledwo widoczne od strony osiedla Chopina. Natomiast kiedy przebudowa się skończy, dojazd będzie banalny, gdyż obiekt leży nieopodal głównej drogi ekspresowej. Zaznaczam jednak, że mimo bliskości do ulicy nie słyszeliśmy ruchu.

Śniadanie bardzo pyszne oraz różnorodne - polecam gorąco!

Dojazd do centrum zajmował nam około 15 minut autem, lecz proszę uwzględnić fakt, że główna ulica była w przebudowie i włóczyliśmy się osiedlami.

Ogólnie pobyt wywarł na nas bardzo dobre wrażenie i z pewnością pomyślimy o nim, kiedy będziemy ponownie odwiedzać Lublin.

Wskazówka dotycząca pokojów: Po zachodniej stronie hotelu żyją sobie papugi i są głośne. Ciężko dojść do wejścia ogrodu botanicz...
  • Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Szymon Zbigniew S

Zrecenzowano 10 listopada 2016

Cisza i spokój pozwala tu odpocząć. Jestem zachwycona krajobrazem, personelem jak i nowoczesnym, naprawdę zadbanym pokojem, stwierdzam, że moje odwiedziny w Lublinie były bardzo przyjemne i na pewno przy najbliższej okazji tu wrócę.
Hotelowy basen jak dla mnie nie ma niczego do zarzucenia, nigdy nie spotkałam się z basenem, który nie byłby oczyszczany chlorem (tu daję naprawdę wielkiego plusa). Jedynym małym minusem jest dojazd, spowodowanym remontem skrzyżowania, które uniemożliwia jazdę po całym Lublinie. Mam nadzieję, że to nie potrwa długo, bo cierpi na tym hotel, który jest naprawdę warty odwiedzenia.

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam pokój z widokiem na Ogród Botaniczny!
  • Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Malgorzata1987
Zrecenzowano 2 października 2016

w chwili obecnej bardzo trudny dojazd do hotelu ze względu na liczne przebudowy dróg.
Hotel bardzo ładnie położony i czysty. Obsługa bardzo uprzejma.
Ogromny minus to obecność gości ze wschodu i najprawdopodobniej związane z tym bardzo słabe śniadanie (tłok, jakość i różnorodność serwowanych produktów pozostawiała wiele do życzenia). Pod prysznicem zapchany odpływ.
Przed konsumpcją śniadania myślałem że wrócę tam z rodziną, jednak zdanie zmieniłem.

• Data pobytu: październiku 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Nnmarcin
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Ogólne wrażenie bardzo dobre. Obsługa hotelu miła, uśmiechnięta. Jednak ma się wrażenie że właściciel nieco przesadza z oszczędnościami. Zimna woda w basenie do pływania to jeszcze mogę zrozumieć ale niezbyt ciepła woda w jacuzzie gdzie po 10 minutach ma się na ciele gęsią skórkę to już lekka przesada. Dobrze by było zeby własciciele tez czytali te opinie bo widzę ze kilka dni przed nami był taki sam komentarz i nic nie zostało w tym kierunku zrobione a szkoda. Fakt obłożenie hotelu znikome - można było odnieść wrażenie ze jestesmy prawie sami, ale to nie znaczy ze mamy chodzic po ciemnych korytarzach i nie móc skorzystac ze wszystkich atrakcji które hotel oferuje bo działają na "pół gwizdka" ;) śniadania ok. Na życzenie przygotowują jajecznicę, jajka sadzone lub parówki. Mysle ze trzeba kilka rzeczy dopracować i będzie całkiem nieźle ;) ponieważ otoczenie jest przyjemne i w/g mnie jest to odpowiedni hotel na konferencje lub wesela. Dla rodziny tez jest ok tylko podgrzejcie wode w basenach koniecznie!!! ;)

Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Agazgaga
Zrecenzowano 18 sierpnia 2016

Nie polecam. Wybrałam ten hotel ze względu na bliskość pięknego Ogrodu Botanicznego UMSC i basen z jakuzzi w ofercie. Ogród cudowny, ale to nie zasługa hotelu. Pokoje wygodne i czyste, personel super profesjonalny, jedzenie dobre, ale lodowata woda w basenie i zimna w jacuzzi, to ogromny zawód jaki mnie spotkał w tym hotelu. Czy oszczędzanie na ciepłej wodzie w jakuzzi opłaci się w ogólnym rozrachunku? Pytanie do właściciela, bo miły profesjonalny personel (minimalna osada) nie wystarczy. Pobyt od 16 do 18 sierpnia Iwona Jezierska

Wskazówka dotycząca pokojów: Z widokiem na ogród botaniczny
  • Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Iwona J
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Lublin)
w odległości 2,6 km
Hotel Agit Congress & Spa
Nr 4 z 30 w lokalizacji Lublin
Liczba recenzji: 130
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Royal Botanic? Podziel się wrażeniami!

Hotel Royal Botanic — dodatkowe informacje

Adres: ul. Polnocna 219, Lublin 20-818, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Lublin
Styl hotelu:
Miejsce nr 28 wśród 30 hoteli w Lublinie
Zakres cen: 157 zł–167 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Royal Botanic 3*
Liczba pokoi: 58
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Royal Botanic. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?