“Rodzinny wypad do Lublina ”
Hotel Grodzka 20 — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 1 dodatkowe witryny!
Hotel Grodzka 20
Miejsce nr 5 wśród 28 hoteli w Lublinie
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Było wspaniale! Nie mogę się zdecydować od czego zacząć :
- wspaniałej lokalizacji?
- przepysznej kuchni?
- niesamowicie przyjemnej, uśmiechnietej i pomocnej obsługi?
- klimatycznego pubu w podwórzu?
- stylowych i niesztampowych pokoi?

Niezależnie od kolejności - hotelowi należy się 5+!

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Hanna W
Napisz recenzję

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo czysto, biała pościel , wygodne łóżka, winda, klimatyzacja na poddaszu.Miła obsługa hotelowa. Śniadanie średnie, kawa bardzo słaba wręcz lura ! Lokalizacja super, Stare miasto .Bardzo chętnie tam wrócimy.

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Hotel w sercu starówki, i pomimo że okna naszego pokoju wychodziły na plac po farze - nie dochodziły do nas hałasy. Jako rodzina zarezerwowaliśmy studio (nr 9). bardzo wygodny, ładnie urządzony i czysty duży pokój. Do dyspozycji mieliśmy aneks kuchenny (przydałoby się ciut więcej naczyń, kubków, talerzy itp), stół z 4 krzesłami, wygodne łoże, dwie dostawki, fotele, stolik kawowy. Śniadania bardzo smaczne, ze swieżo palona kawą. Jajecznica, omlety, wędliny, sery, mleko + musli, owoce, ciasta, jogurty. Z parkingiem nie mieliśmy problemu - zaparkowaliśmy w uliczce niedaleko, a ponieważ był weekend, nie płaciliśmy za parkowanie. Hotel polecam zarówno rodzinom jak i turystom w pojedynkę. Lokalizacja + standard hotelu naprawdę zadawala.

• Data pobytu: maju 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Aga I
Zrecenzowano 7 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny ale trudno do niego dojechać samochodem.

Z przodu i z tyłu hotelu ogródek więc jest głośno mimo zamkniętych okien.

Jedzenie w restauracji trochę przekombinowane - zupa cebulowa nie smakuje cebulą... a wkładka z kaszanki we flaku trudna do zjedzenia.
Mule niby 0,5 kg ale chyba z sosem ;-)))) niedoprawione.

Dla imprezowiczów Ok. Na odpoczynek po pracy nie polecam niestety.

Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Horst P
Zrecenzowano 4 czerwca 2017

Hotel w samym centrum starówki a tym samym nie było w nim głośno. Okna naszego pokoju wychodziły na plac po farze, widok fenomenalny. Sam pokój był przestrzenny (zarezerwowaliśmy opcję dla rodziny), bardzo ładnie urządzony i wyposażony we wszystkie niezbędne meble. Brakowało tylko nieco naczyń w kuchni, przydałoby się dodać kilka kubków, talerzy i sztućców, Śniadania smaczne, choć zdarzyło nam się czekać na większy stolik. Panie serwują świeżą kawę, omlet lub jajecznicę. Do tego do wyboru parówki, wędliny, sery, dżemy, mleko, płatki, sałatka, różne pieczywo plus ciasto. Warte swojej ceny. W hotelu czysto, kameralnie. Gorąco polecam.

• Data pobytu: maju 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Agnieszka K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Lublin)
w odległości 1.2 km
Hotel Europa
Nr 13 z 28 w lokalizacji Lublin
Liczba recenzji: 114
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Grodzka 20? Podziel się wrażeniami!

Hotel Grodzka 20 — dodatkowe informacje

Adres: ul. Grodzka 20, Lublin 20-112, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Lublin
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Wnęka kuchenna Restauracja Apartamenty
Styl hotelu:
Miejsce nr 5 wśród 28 hoteli w Lublinie
Zakres cen: 201 zł–297 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Grodzka 20 3*
Liczba pokoi: 16
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Hotel Grodzka 20 mieści się w centrum lubelskiego Starego Miasta, w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy. Oferujemy naszym klientom 16 komfortowych pokoi urządzonych w stylu industrialnym. Wyróżnia nas doskonała lokalizacja na jednej z najbardziej oryginalnie zachowanych ulic Lublina, dzięki czemu można odczuć niesamowity klimat miasta. Dzięki swojej lokalizacji Hotel Grodzka 20 jest świetnym punktem wypadowym. Wieczorem, nasi Goście będą mogli korzystać z uroków nocnego Lublina dzięki sąsiadującym z nami pubom, klubom i restauracjom. Nowocześnie zaprojektowane pokoje Hotelu Grodzka 20 są idealnym miejscem na odpoczynek. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Grodzka 20. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?