Hotel Grodzka 20
58 USD
Hotels.com
68 USD
  • Śniadanie w cenie
Hotel Agit Congress & Spa(Lublin)(Świetna cena!)
40 USD
94 USD
  • Śniadanie w cenie
Booking.com
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Hotel w sercu starówki, i pomimo że okna naszego pokoju wychodziły na plac po farze - nie dochodziły do nas hałasy. Jako rodzina zarezerwowaliśmy studio (nr 9). bardzo wygodny, ładnie urządzony i czysty duży pokój. Do dyspozycji mieliśmy aneks kuchenny (przydałoby się ciut więcej naczyń, kubków, talerzy itp), stół z 4 krzesłami, wygodne łoże, dwie dostawki, fotele, stolik kawowy. Śniadania bardzo smaczne, ze swieżo palona kawą. Jajecznica, omlety, wędliny, sery, mleko + musli, owoce, ciasta, jogurty. Z parkingiem nie mieliśmy problemu - zaparkowaliśmy w uliczce niedaleko, a ponieważ był weekend, nie płaciliśmy za parkowanie. Hotel polecam zarówno rodzinom jak i turystom w pojedynkę. Lokalizacja + standard hotelu naprawdę zadawala.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Aga I
Zrecenzowano 7 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny ale trudno do niego dojechać samochodem.

Z przodu i z tyłu hotelu ogródek więc jest głośno mimo zamkniętych okien.

Jedzenie w restauracji trochę przekombinowane - zupa cebulowa nie smakuje cebulą... a wkładka z kaszanki we flaku trudna do zjedzenia.
Mule niby 0,5 kg ale chyba z sosem ;-)))) niedoprawione.

Dla imprezowiczów Ok. Na odpoczynek po pracy nie polecam niestety.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Horst P
Zrecenzowano 4 czerwca 2017

Hotel w samym centrum starówki a tym samym nie było w nim głośno. Okna naszego pokoju wychodziły na plac po farze, widok fenomenalny. Sam pokój był przestrzenny (zarezerwowaliśmy opcję dla rodziny), bardzo ładnie urządzony i wyposażony we wszystkie niezbędne meble. Brakowało tylko nieco naczyń w kuchni, przydałoby się dodać kilka kubków, talerzy i sztućców, Śniadania smaczne, choć zdarzyło nam się czekać na większy stolik. Panie serwują świeżą kawę, omlet lub jajecznicę. Do tego do wyboru parówki, wędliny, sery, dżemy, mleko, płatki, sałatka, różne pieczywo plus ciasto. Warte swojej ceny. W hotelu czysto, kameralnie. Gorąco polecam.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 14 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonała lokalizacja, w samym sercu starówki. Bardzo przyjemne pokoje, wyposażone we wszystko, co jest niezbędne. Smaczne śniadania i bardzo miła, pomocna obsługa. Bardzo fajne materace i najwyższy stopień czystości. Z pokoi od strony starówki - ładny widok.

Na minus - brak parkingu (a raczej minimalny, wymaga wcześniejszej rezerwacji). Mieliśmy pecha, akurat w tym czasie na placu zamkowym odbywała sie impreza i nie mozna było parkować. Znalezienie miejsca było dość kłopotliwe.

Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, makhah
Zrecenzowano 16 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przytulny hotel położony w centrum starego miasta z przemiłą obsługą. Na parterze restauracja serwująca bardzo dobre posiłki ze zróżnicowanego menu oraz lokalne piwo. Dla zmotoryzowanych mały parking na zapleczu hotelu( dojazd możliwy po otrzymaniu karty parkingowej).

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Jacek C