“Pizza na 1*”
Plackarnia - Czuby — recenzja

Plackarnia - Czuby
Nr 176 wśród 299 Restauracje (Lublin)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opis: Plackarnia (dawniej pizzeria Nirvana) to sieć pizzeri - restauracji działająca w Lublinie od 2000 roku! Zapraszamy na pyszną pizzę i sałatki, a także na obiady, kolacje i desery oraz aromatyczną kawę!
Zrecenzowano 20 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Chyba od 10 lat zamawiamy tu pizzę z dostawą i jesteśmy gotowi "wybaczyć" dużo, rozumiemy- zdarza się... Przez ostatnie kilka miesięcy jakość bardzo pogorszyła się. Często pizza była po prostu sucha. Ale to co przywiezione zostało dzisiaj zmusiło mnie do napisania opinii. Dostawa była dwa razy dla tego, że na pizzach z pierwszej dostawy nie było sosów. W obydwóch dostawach ciasto było z dużym zakalcem. Niestety tego nie dało się zjeść ! Przykro ze po tylu latach taka żenada!!! Więcej w Plackarni zamawiać nie będziemy.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Halyna M

Zrecenzowano 9 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pizzę z oferty dwie max z 3 dowolnie wybranymi składnikami. Okazało się, że trzy dowolne składniki można wybrać z określonych produktów (Np nie da się wybrać chipsów z boczku, pomidorków cherry), co na stronie Plackarni nie zostało wyjaśnione. Jedna pizza miała być m.in. z salami i papryką. Ilość papryki na pizzy była śmieszna-10 kosteczek. Policzyliśmy. Ogólnie smak całkiem Ok, ale pizze mogłyby być bardziej podpieczone. Spody były za miękkie.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, AniaS00
Zrecenzowano 8 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjemny lokal, położony na zapomniej przez gastronomię dzielnicy. Wnętrze przytulne, ogródek sporych rozmiarów. Jadaliśmy tu wielokrotnie, zawsze było smacznie. Ceny baaaardzo atrakcyjne. Polecam pizzę z gruszką i żurawiną.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Jarosław B
Zrecenzowano 11 kwietnia 2017

Dobra pizza, placki ziemniaczane i makarony (a zimą grzane piwo). I chyba o to chodzi w takim lokalu. Bywam tam prawie od początku istnienia (jeszcze kiedy istniał pod inną nazwą) i zawsz chętnie się tam wraca.

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, Pawel_5791
Zrecenzowano 5 listopada 2016

Krótko przed odjazdem chciałem coś zjeść, więc w drodze po walizkę do hotelu zaszedłem do małego lokaliku, który sympatycznie wyglądał. Wziąłem zaproponowany lunch. Zupa pomidorowa była w porządku. Jak na mój gust za duże i na miękko (po polsku) ugotowanych klusek-świderków. Ale jak ktoś głodny... Dorsz w panierce na drugie. Wyglądał smakowicie, ale w środku panierka nie była do końca usmażona, więc wyjadłem rybę, a ładnie z zewnątrz wyglądającą panierkę zostawiłem na talerzu. Puree ziemniaczane o.k. Dobra kapusta kiszona. W sumie 18 pln. Chyba może jednak trzeba było wziąć te placki ziemniaczane?!

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, 340jerzyk

Plackarnia - Czuby — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Plackarnia - Czuby? Podziel się wrażeniami!