“Brak smaku”

Restauracja Zielony Talerzyk
Nr 6 wśród 279 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja w stylu Slow Food. Wszystko przygotowujemy od podstaw bez użycia półproduktów. Stawiamy na zdrową i smaczną kuchnię, głównie wegetariańską i wegańską. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty są skomponowane z lokalnych, sezonowych i starannie dobranych produktów. Nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau.

Dobra kawa to nie wszystko jezeli kuchnia wydaje szakszuke bez smaku z twarda dynia, sadzonymi jajami... Kelner pyta sie czy smakuje... Poinfirmowalem go ze jestem nie zadowolnony i ze tego nie zjem, nic z tym nie zrobil. Rachunek zaplacilem za sadzone w pomidorowej z twarda dynia co niby mialo byc szakszuka - 19 zl. Dostalem po chwili ciasto w ramach przeprosin gdy juz wychodzilem z tej jadlodajni z informacja ''moze chociaz deser bedzie Panu smakowal'' Nie polecam!!!!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, tomek s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dorota B, Kierownik, Restauracja Zielony TalerzykOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Panie Tomaszu, na wstępie chciałabym bardzo przeprosić za zachowanie kelnera- zdecydowanie było ono nie na miejscu.
Bardzo mi przykro, że szakszuka Panu nie smakowała- tym bardziej, że jest to nasze sztandarowe danie, które ma wielu zwolenników.
Jeżeli chodzi o twardą dynię - podejrzewam,że mógł być to wypadek przy pracy, który oczywiście nie powinien się wydarzyć.
Mam nadzieję, że da nam Pan jeszcze jedną szansę, tak żebyśmy mogli się zreflektować.
Zapewniam ,że dokładamy wszelkich starań, żeby nasze dania były smaczne, cieszyły podniebienie, a wizyta w naszej restauracji należała do przyjemnych.

Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kierując się dobrymi opiniami wpadliśmy do Zielonego Talerzyka. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, ładny wystrój i wypisani dostawcy produktów na tablicy. Niestety potem było już bardzo słabo. Zamówiliśmy 3x rosół, pierogi, kaczkę i łazanki.
Na rosół czekaliśmy dobre 15 minut, przy nawet nie w połowie zajętym lokalu. Sam rosół kompletnie bez smaku. To samo łazanki. Kaczka była miękka i miała chrupiącą skórkę, ale również brakowało przypraw. Pierogów nie opiszę, ponieważ ich nie dostaliśmy, przez co jedna osoba wyszła głodna. Zniesmaczeni poszliśmy do innego lokalu, a do Zielonego Jałowego Talerzyka już nie wrócimy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, dawid9o
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Niby w centrum, a schowana w bramie. Warto tam zajrzeć! Ciekawe połączenia składników, na talerzu wygląd dań bajeczny! Lekko, smacznie, raj dla wegetarian ale i mięsożerca będzie zadowolony;)

Dziękujemy, xxxxx12katarzyna
Zrecenzowano 10 października 2018

Po raz pierwszy spotkałem się z takim śniadaniem - szakszuka z jarmużem i dynią podbiła moje podniebienie ,a obsługa serce - która starała się zaspokoić moje potrzeby kulinarne. Wszystkie podane potrawy były świeżo przygotowane i zaserwowane do stołu. Fantastyczne pieczywo , nie zdążyłem spróbować ciast, które wyglądały zjawiskowo.

1  Dziękujemy, masterrest16
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patryk G, Public Relations Manager, Restauracja Zielony TalerzykOdpowiedź udzielona 11 października 2018

Dziękujemy bardzo! Niezmiernie nam miło czytać takie opinie i widzieć, że nasze kulinarne pomysły trafiają do serc naszych gości. Zapraszamy ponownie, aby następnym razem spróbować naszych ciast - proszę nam uwierzyć, naprawdę warto. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy!

Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyne mi znane miejsce na mapie Lublina, które
oferuje jedzenie wysokiej jakości. Jadamy tam z narzeczonym systematycznie od kilku lat i jeszcze nigdy się nie rozczarowaliśmy. Mój narzeczony, który jest obcokrajowcem, szczególnie ceni sobie to miejsce, z uwagi na szeroki wachlarz dań wegańskich i wegetariańskich.

Dziękujemy, bzdety85

Restauracja Zielony Talerzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Talerzyk? Podziel się wrażeniami!