“Kompletny brak przypraw”

Restauracja Zielony Talerzyk
Nr 6 wśród 279 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja w stylu Slow Food. Wszystko przygotowujemy od podstaw bez użycia półproduktów. Stawiamy na zdrową i smaczną kuchnię, głównie wegetariańską i wegańską. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty są skomponowane z lokalnych, sezonowych i starannie dobranych produktów. Nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau.
Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kierując się dobrymi opiniami wpadliśmy do Zielonego Talerzyka. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, ładny wystrój i wypisani dostawcy produktów na tablicy. Niestety potem było już bardzo słabo. Zamówiliśmy 3x rosół, pierogi, kaczkę i łazanki.
Na rosół czekaliśmy dobre 15 minut, przy nawet nie w połowie zajętym lokalu. Sam rosół kompletnie bez smaku. To samo łazanki. Kaczka była miękka i miała chrupiącą skórkę, ale również brakowało przypraw. Pierogów nie opiszę, ponieważ ich nie dostaliśmy, przez co jedna osoba wyszła głodna. Zniesmaczeni poszliśmy do innego lokalu, a do Zielonego Jałowego Talerzyka już nie wrócimy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, dawid9o

Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Niby w centrum, a schowana w bramie. Warto tam zajrzeć! Ciekawe połączenia składników, na talerzu wygląd dań bajeczny! Lekko, smacznie, raj dla wegetarian ale i mięsożerca będzie zadowolony;)

Dziękujemy, xxxxx12katarzyna
Zrecenzowano 10 października 2018

Po raz pierwszy spotkałem się z takim śniadaniem - szakszuka z jarmużem i dynią podbiła moje podniebienie ,a obsługa serce - która starała się zaspokoić moje potrzeby kulinarne. Wszystkie podane potrawy były świeżo przygotowane i zaserwowane do stołu. Fantastyczne pieczywo , nie zdążyłem spróbować ciast, które wyglądały zjawiskowo.

1  Dziękujemy, masterrest16
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patryk G, Public Relations Manager, Restauracja Zielony TalerzykOdpowiedź udzielona 11 października 2018

Dziękujemy bardzo! Niezmiernie nam miło czytać takie opinie i widzieć, że nasze kulinarne pomysły trafiają do serc naszych gości. Zapraszamy ponownie, aby następnym razem spróbować naszych ciast - proszę nam uwierzyć, naprawdę warto. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy!

Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyne mi znane miejsce na mapie Lublina, które
oferuje jedzenie wysokiej jakości. Jadamy tam z narzeczonym systematycznie od kilku lat i jeszcze nigdy się nie rozczarowaliśmy. Mój narzeczony, który jest obcokrajowcem, szczególnie ceni sobie to miejsce, z uwagi na szeroki wachlarz dań wegańskich i wegetariańskich.

Dziękujemy, bzdety85
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra fasolka a pankejki z owocami ekstra. Świeże owoce. Bardzo syte. Pyszne śniadania.
Ceny przystępne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Krzysztof P

Restauracja Zielony Talerzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Talerzyk? Podziel się wrażeniami!