“Niepozorna z zewnątrz - wielka w smaku”

Restauracja Zielony Talerzyk
Nr 6 wśród 281 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja w stylu Slow Food. Wszystko przygotowujemy od podstaw bez użycia półproduktów. Stawiamy na zdrową i smaczną kuchnię, głównie wegetariańską i wegańską. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty są skomponowane z lokalnych, sezonowych i starannie dobranych produktów. Nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau.
Zrecenzowano 10 października 2018

Po raz pierwszy spotkałem się z takim śniadaniem - szakszuka z jarmużem i dynią podbiła moje podniebienie ,a obsługa serce - która starała się zaspokoić moje potrzeby kulinarne. Wszystkie podane potrawy były świeżo przygotowane i zaserwowane do stołu. Fantastyczne pieczywo , nie zdążyłem spróbować ciast, które wyglądały zjawiskowo.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, masterrest16
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patryk G, Public Relations Manager, Restauracja Zielony TalerzykOdpowiedź udzielona 11 października 2018

Dziękujemy bardzo! Niezmiernie nam miło czytać takie opinie i widzieć, że nasze kulinarne pomysły trafiają do serc naszych gości. Zapraszamy ponownie, aby następnym razem spróbować naszych ciast - proszę nam uwierzyć, naprawdę warto. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy!

Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyne mi znane miejsce na mapie Lublina, które
oferuje jedzenie wysokiej jakości. Jadamy tam z narzeczonym systematycznie od kilku lat i jeszcze nigdy się nie rozczarowaliśmy. Mój narzeczony, który jest obcokrajowcem, szczególnie ceni sobie to miejsce, z uwagi na szeroki wachlarz dań wegańskich i wegetariańskich.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, bzdety85
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra fasolka a pankejki z owocami ekstra. Świeże owoce. Bardzo syte. Pyszne śniadania.
Ceny przystępne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiła nam się ładna pogoda, wiec we wrześniowa sobotę mogliśmy zjeść śniadanko na przyjemny m ogródku.

Dzieci wybrały przepyszne pankejki z owocami. My szakszuke i zestaw past na sałatce. Do tego otrzymaliśmy koszyk chleba wypeikanego na miejscu - był wspaniałe chrupiący. Z czystego obżarstwa poprosiliśmy o drugi koszyczek - dostaliśmy do za darmo. Miło.

Do wyboru było mnóstwo świeżo wyciskanych soków, w mniej lub bardziej standardowych kombinacjach smakowych.

Było smacznie i miło. Podczas kolejnej wizyty w Lublinie, na pewno tu wrocimy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Nawojka_POZ
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Zwykle jadamy tam w rodzinnym gronie, z dwójką małych dzieci. Latem- świetne miejsce, przestrzennie i z dala od ulicy. Jedzenie bardzo smaczne! uwielbiamy sałatki, pierogi i orzeźwiające lemoniady. Pyszne sery!

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Agata K

Restauracja Zielony Talerzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Talerzyk? Podziel się wrażeniami!