“Super śniadania ”

Restauracja Zielony Talerzyk
Nr 5 wśród 272 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja w stylu Slow Food. Wszystko przygotowujemy od podstaw bez użycia półproduktów. Stawiamy na zdrową i smaczną kuchnię, głównie wegetariańską i wegańską. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty są skomponowane z lokalnych, sezonowych i starannie dobranych produktów. Nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau.
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra fasolka a pankejki z owocami ekstra. Świeże owoce. Bardzo syte. Pyszne śniadania.
Ceny przystępne.

Dziękujemy, Krzysztof P

Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiła nam się ładna pogoda, wiec we wrześniowa sobotę mogliśmy zjeść śniadanko na przyjemny m ogródku.

Dzieci wybrały przepyszne pankejki z owocami. My szakszuke i zestaw past na sałatce. Do tego otrzymaliśmy koszyk chleba wypeikanego na miejscu - był wspaniałe chrupiący. Z czystego obżarstwa poprosiliśmy o drugi koszyczek - dostaliśmy do za darmo. Miło.

Do wyboru było mnóstwo świeżo wyciskanych soków, w mniej lub bardziej standardowych kombinacjach smakowych.

Było smacznie i miło. Podczas kolejnej wizyty w Lublinie, na pewno tu wrocimy.

1  Dziękujemy, Nawojka_POZ
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Zwykle jadamy tam w rodzinnym gronie, z dwójką małych dzieci. Latem- świetne miejsce, przestrzennie i z dala od ulicy. Jedzenie bardzo smaczne! uwielbiamy sałatki, pierogi i orzeźwiające lemoniady. Pyszne sery!

2  Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Cudowne jedzenie, urokliwa atmosfera. Co tu więcej gadać :-)
Menu zmienia się chyba codziennie, na stronie mają zdjęcia na żywo.
Myślę, że jedzenie w tej restauracji zadowoli nawet bardzo wybredne podniebienia.
Wszystko jest bardzo dopracowane, z wysokiej jakości lokalnych składników. Restauracja oferuje dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie, pyszne desery i koktajle.

1  Dziękujemy, NatalkaNatalia
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce blisko Rynku... trochę schowane w bramie.
Smaki pyszne! Rewelacyjne połączenia prostych składników.
Ja na pewno tu wrócę!
Dziękuje

1  Dziękujemy, gosiap847

Restauracja Zielony Talerzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Talerzyk? Podziel się wrażeniami!