“Jak śniadanie w Lublinie to tylko tu!”

Restauracja Zielony Talerzyk
Nr 5 wśród 272 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja w stylu Slow Food. Wszystko przygotowujemy od podstaw bez użycia półproduktów. Stawiamy na zdrową i smaczną kuchnię, głównie wegetariańską i wegańską. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty są skomponowane z lokalnych, sezonowych i starannie dobranych produktów. Nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau.
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiła nam się ładna pogoda, wiec we wrześniowa sobotę mogliśmy zjeść śniadanko na przyjemny m ogródku.

Dzieci wybrały przepyszne pankejki z owocami. My szakszuke i zestaw past na sałatce. Do tego otrzymaliśmy koszyk chleba wypeikanego na miejscu - był wspaniałe chrupiący. Z czystego obżarstwa poprosiliśmy o drugi koszyczek - dostaliśmy do za darmo. Miło.

Do wyboru było mnóstwo świeżo wyciskanych soków, w mniej lub bardziej standardowych kombinacjach smakowych.

Było smacznie i miło. Podczas kolejnej wizyty w Lublinie, na pewno tu wrocimy.

1  Dziękujemy, Nawojka_POZ

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Zwykle jadamy tam w rodzinnym gronie, z dwójką małych dzieci. Latem- świetne miejsce, przestrzennie i z dala od ulicy. Jedzenie bardzo smaczne! uwielbiamy sałatki, pierogi i orzeźwiające lemoniady. Pyszne sery!

2  Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Cudowne jedzenie, urokliwa atmosfera. Co tu więcej gadać :-)
Menu zmienia się chyba codziennie, na stronie mają zdjęcia na żywo.
Myślę, że jedzenie w tej restauracji zadowoli nawet bardzo wybredne podniebienia.
Wszystko jest bardzo dopracowane, z wysokiej jakości lokalnych składników. Restauracja oferuje dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie, pyszne desery i koktajle.

1  Dziękujemy, NatalkaNatalia
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce blisko Rynku... trochę schowane w bramie.
Smaki pyszne! Rewelacyjne połączenia prostych składników.
Ja na pewno tu wrócę!
Dziękuje

1  Dziękujemy, gosiap847
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Ciekawy wystrój, spokojna lokalizacja, blisko centrum, wegetariańskie jedzenie, smaczne posiłki. Lokal warty odwiedzenia przez każdego, nawet mięsożercę. Wysokiej jakości posiłki, których każdy powinien spróbować. Bardzo dobre zupy - szczególnie chłodnik.

1  Dziękujemy, crylo0

Restauracja Zielony Talerzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Talerzyk? Podziel się wrażeniami!