“niamiii”

Restauracja Zielony Talerzyk
Nr 6 wśród 281 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja w stylu Slow Food. Wszystko przygotowujemy od podstaw bez użycia półproduktów. Stawiamy na zdrową i smaczną kuchnię, głównie wegetariańską i wegańską. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty są skomponowane z lokalnych, sezonowych i starannie dobranych produktów. Nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau.
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Zwykle jadamy tam w rodzinnym gronie, z dwójką małych dzieci. Latem- świetne miejsce, przestrzennie i z dala od ulicy. Jedzenie bardzo smaczne! uwielbiamy sałatki, pierogi i orzeźwiające lemoniady. Pyszne sery!

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Agata K

Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Cudowne jedzenie, urokliwa atmosfera. Co tu więcej gadać :-)
Menu zmienia się chyba codziennie, na stronie mają zdjęcia na żywo.
Myślę, że jedzenie w tej restauracji zadowoli nawet bardzo wybredne podniebienia.
Wszystko jest bardzo dopracowane, z wysokiej jakości lokalnych składników. Restauracja oferuje dania mięsne, wegetariańskie, wegańskie, pyszne desery i koktajle.

Termin wizyty: kwiecień 2018
2  Dziękujemy, NatalkaNatalia
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce blisko Rynku... trochę schowane w bramie.
Smaki pyszne! Rewelacyjne połączenia prostych składników.
Ja na pewno tu wrócę!
Dziękuje

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, TyGoPo
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Ciekawy wystrój, spokojna lokalizacja, blisko centrum, wegetariańskie jedzenie, smaczne posiłki. Lokal warty odwiedzenia przez każdego, nawet mięsożercę. Wysokiej jakości posiłki, których każdy powinien spróbować. Bardzo dobre zupy - szczególnie chłodnik.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, crylo0
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Miejsce z klimatem i dobrym jedzeniem. Nietuzinkowe miejsce, tak troszkę z boku, mimo iż w centrum. Chwila spokoju i wytchnienia. Jedzenie świeże i z całkiem sporym wyborem. Opcja śniadaniowa, jajecznica, super. Można się najeść. Dobra kawa. Domowe wypieki. No hit.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Małgorzata N

Restauracja Zielony Talerzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Talerzyk? Podziel się wrażeniami!