“Wegetariańskie jedzenie”

Restauracja Zielony Talerzyk
Nr 6 wśród 285 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja w stylu Slow Food. Wszystko przygotowujemy od podstaw bez użycia półproduktów. Stawiamy na zdrową i smaczną kuchnię, głównie wegetariańską i wegańską. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty są skomponowane z lokalnych, sezonowych i starannie dobranych produktów. Nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau.
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Ciekawy wystrój, spokojna lokalizacja, blisko centrum, wegetariańskie jedzenie, smaczne posiłki. Lokal warty odwiedzenia przez każdego, nawet mięsożercę. Wysokiej jakości posiłki, których każdy powinien spróbować. Bardzo dobre zupy - szczególnie chłodnik.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, crylo0

Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Miejsce z klimatem i dobrym jedzeniem. Nietuzinkowe miejsce, tak troszkę z boku, mimo iż w centrum. Chwila spokoju i wytchnienia. Jedzenie świeże i z całkiem sporym wyborem. Opcja śniadaniowa, jajecznica, super. Można się najeść. Dobra kawa. Domowe wypieki. No hit.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Małgorzata N
Zrecenzowano 4 czerwca 2018

bylismy we trójkę w sobotni poranek na sniadaniu. Wystrój super, menu świetne ale oczekiwania 25 minut na 4 jajka i na kawę letnią kolejne 7 minut (po upomnieniu) nakazuje zwrócić uwage na obslugę. Smaczne pieczywo, dobre jedzenie ale obsluga na spory minus.

Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do Zielonego Talerzyka zupełnie przypadkowo,ale będzie to jedno z naszych ulubionych miejsc w Lublinie. Jedzienie świeże, pyszne, menu proste, a zarazem zaskakujące. Obsługa bardzo pomocna. Polecamy gorąco.

1  Dziękujemy, Małgorzata D
Zrecenzowano 2 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, fajna atmosfera, niecodzienny wystrój, pomysłowe menu. Miła, pomocna, ale zbyt zabiegana obsługa.

Dziękujemy, PiotrekB111

Restauracja Zielony Talerzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Talerzyk? Podziel się wrażeniami!