“PYCHA !!!!”

Restauracja Zielony Talerzyk
Nr 5 wśród 272 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja w stylu Slow Food. Wszystko przygotowujemy od podstaw bez użycia półproduktów. Stawiamy na zdrową i smaczną kuchnię, głównie wegetariańską i wegańską. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty są skomponowane z lokalnych, sezonowych i starannie dobranych produktów. Nasza restauracja została wyróżniona w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau.
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z rewelacyjnym jedzeniem. Idealne dla wegetarian. Ludzie pracujący tam są mili, otwarci i chetnie rozmawiają o jedzeniu, które serwują. Czuć, że to miłośnicy tego co robią :) w karcie są zarówno wegańskie jak i wegetariańskie potrawy ale i jedno danie dla mięsożerców się znajdzie więc restauracja dobra dla "opornych" co to mowią, że samą trawą się nie najedzą :)
Na zdjęciu grzanka ze szparagami i jajkami w koszulkach podawana z pesto z pieczarek portobello. Brzmi jak przystawka ale najadłam się do syta!!! Do tego przepyszne Brownie, kieliszek białego wina i obiad gotowy !

2  Dziękujemy, Dagmara B

Zrecenzowano 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W Zielonym Talerzyku znaleźliśmy wszystko czego oczekujemy od restauracji - było smacznie (szparagi pycha!) , niebanalnie i pomysłowo a przy tym zdrowo . Przy tym ciekawy, oryginalny wystrój ,miła obsługa i produkty od lokalnych rolników . Czegóż chcieć więcej ? Może odrobinę niższych cen (obiad za ok 30 zł) ale były do zniesienia . Polecam to miejsce !

Dziękujemy, wiktoria r
Zrecenzowano 27 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy z malutkim dzieckiem w środku tygodnia zjeść obiad. Trafiliśmy na moment, kiedy było bardzo cicho i spokojnie. Zjedliśmy zupę, drugie dania. Rewelacja!!! Dania pyszne, świeże składniki, obsługa staje na wysokości zadania. Sympatyczny chłopak pomógł nam wybrać piwo (szacunek dla jego wiedzy!) a kelnerka zaproponowała opiekę nad dzieckiem, żebyśmy mogli spokojnie zjeść. Oby więcej takich miejsc z takim jedzeniem i takimi ludźmi <3

Dziękujemy, malgorzataniewiad
Zrecenzowano 27 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Po wjesciu restauracja sprawiała wrażenie małego knajpy z kuchnią zdrową i smaczną, oczekiwałem smacznego jedzenia, lecz było jeszcze lepiej niż mogłbym sobie wyobrazić. Szczerze polecam, ciekawe miejsce w Lublinie ;)

Dziękujemy, Krzysiek M
Zrecenzowano 25 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe wrażenia, miłośnicy eko klimatów z pewnością polubią Zielony Talerzyk :) obserwując wystrój, uprzejmość właścicieli i degustując naprawdę dobrych potraw sporządzonych z lokalnych produktów a także tych z gospodarstw ekologicznych wywnioskowałam, że ta restauracja musiała powstać z wielka pasja do zdrowego zarazem smacznego jedzenia i chęcią dzielenia się nim z gośćmi :) posiłki ciekawe, ceny w porządku, fajny i luźny klimat, jak na polanie- POLECAM :)

Dziękujemy, Katarzyna S

Restauracja Zielony Talerzyk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zielony Talerzyk? Podziel się wrażeniami!