Lublin

“W porządku ”
Trybunalska City Pub — recenzja

Trybunalska City Pub
Nr 25 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Trybunalska to wyjątkowe miejsce w centrum Starego Miasta tworzone z myślą o tym, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego gościa. Charakteryzuje nas połączenie tradycji i nowoczesności. Designerskie wnętrze zabytkowej kamienicy mieści w sobie kawiarnię na najwyższym poziomie, piekarnię, cukiernię, restaurację z autorską kuchnią , salę konferencyjną oraz komfortowe pokoje hotelowe. Wszystkie wyroby tworzone są przez profesjonalistów z najlepszych, sezonowych składników. Cocktail bar, craftowe piwo i slow coffess to inne elementy, z których jesteśmy dumni. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Znajdziesz tu wszystko co najlepsze w Lublinie, na najwyższym europejskim poziomie.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy bardzo smaczna pomidorowa i bardzo niesmaczny rosół.
Obsługa niestety raczej leniwa i powolna.

Dziękujemy, mfalkowska

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce oblegane, trzeba przypominać się obsłudze. Jajecznica była ok, po prostu ok. Bajgle smaczne. Nie ma jednak tego czegoś. Smaczne drozdzowki ze śliwkami.

Dziękujemy, zanka89
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na kawe I sniadanie miejsce jest extra I mysle ze jezeli chodzi o poranny nastrój w Lublinie, to nie ma lepszego. Natomiast dania główne sa srednio przyprawione I niedopracowane, a ciasta niestety z proszku

Dziękujemy, Domi R
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce przy samym rynku, smaczne jedzenie na które nie czekało się wieków mimo godzin szczytu, jedyny minus to aperol spritz - beznadziejny

1  Dziękujemy, jantA8726HA
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznam, że bałam się tej wizyty, ponieważ czytałam komentarze o bardzo długim czasie oczekiwania.
Jednak stało się, zorganizowałam spotkanie dla ok. 20 osób. Przystawki smaczne, podane na czas. Następnie przystawki na ciepło. Obiad również bez opóźnień i na czas. Obsługa kelnerska bardzo sprawna. Nasz stolik obsługiwały 3 kelnerki. Ogólnie jedzenie smaczne, bez szału i kulinarnych uniesień ale prawidłowe. Porcje bardzo ale to bardzo duże. Deser mega duuuży! I w dodatku bardzo smaczny!

Podobało mi się to, że obsługa trzymała się naszej wstępnej wyceny i rachunek odpowiadał rzeczywistemu zużyciu.

Zaznaczę, że byliśmy w lokalu w środku tygodnia i byliśmy w sumie jedynymi gośćmi. Może to też miało wpływ na sprawną obsługę mojej grupy.

Czy warto wrócić... hmmm na imprezkę dla większej grupy osób tak, bo lokal spełnia takie oczekiwania. Jednak sama raczej nie mam ochoty na powrót tutaj ze względu na bardzo przeciętne menu oraz potrawy przygotowane tak, jak w każdym domu.

Dziękujemy, Lenka W

Trybunalska City Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Trybunalska City Pub? Podziel się wrażeniami!