“Wysoka ocena nie jest przypadkiem.”
Hotel Piano — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 1 dodatkowe witryny!
Hotel Piano
Miejsce nr 9 wśród 28 hoteli w Lublinie
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

Lubię, kiedy ocena na tripadvisor potwierdza się w rzeczywistości. Hotel bardzo czysty a śniadania rewelacyjne. Ponadto obsługa hotelu jest elastyczna i bez problemu realizuje prośby zgłaszane przez gości hotelowych. Pomimo lokalizacji przy ruchliwej trasie pokoje wyciszone bardzo dobrze. Bardzo polecam.

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ocollus
Napisz recenzję

Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Zatrzymałem się w tym hotelu kilka razy w czasie krótkich podróży służbowych. Pokój bez zarzutu i rewelacyjna restauracja. Hotel usytuowany przy ruchliwej drodze, więc jak ktoś szuka miejsca na spokojne medytacje, to raczej nie tu.

Data pobytu: czerwcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Peterix
Zrecenzowano 27 maja 2017 z urządzeń przenośnych

W hotelu Piano byłam w podróży biznesowej, na jedną noc. Pokoje ascetyczne ale bardzo wygodne. Łazienka bardzo dobra, ma wszystko co potrzeba. Widać że hotel jest nowy i zadbany. Restauracja na najwyższym poziomie - profesjonalna obsługa, jedzenie przepyszne, unikalne, ciekawie skomponowane dania, pięknie podane. Zdecydowanie tu wrócę i polecam!

Data pobytu: maju 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Ancur90
Zrecenzowano 21 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Piano to jeden z najlepszych *** hoteli w jakich miałem okazję być. Nowoczesny wystrój, bardzo miła obsługa, wzorowa czystość, bardzo dobre położenie, darmowy parking i siłownia oraz bogate i pyszne śniadania. Naprawdę nie ma się do czego doczepić. Szczerze polecam. Ja na pewno tam wrócę przy następnej wizycie w Lublinie.

Data pobytu: kwietniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 12 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Ulubiony hotel w Lublinie. Bardzo nowoczesny hotel w dobrej lokalizacji. Ładnie stylowo urządzone pokoje, bardzo czyste, pachnące (dosłownie). Wygodne łóżka, nawet w podstawowym standardzie. Szybki internet, czajnik z kawą i herbatą w pokoju.
Czysta i ładna łazienka z markową armaturą i dobrymi kosmetykami.
Na szczególną uwagę zasługuje restauracja. Bardzo smaczne i dobrze podane posiłki. Śniadania urozmaicone z dobrym ekspresem do kawy
Mały parking na zewnątrz (darmowy) i płatny podziemny.
Polecam hotel odwiedzających Lublin.

Data pobytu: marcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Łukasz K
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Lublin)
w odległości 2.4 km
In Between by Vanilla Hotel
Nr 12 z 28 w lokalizacji Lublin
Liczba recenzji: 56
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Piano? Podziel się wrażeniami!

Hotel Piano — dodatkowe informacje

Adres: ul. Jana Pawła II 19, Lublin 20-535, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Lublin
Styl hotelu:
Miejsce nr 9 wśród 28 hoteli w Lublinie
Zakres cen: 187 zł–284 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Piano 3*
Liczba pokoi: 39
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Piano. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?