Lublin

“Dobre burgery i fajne patio”

Święty Michał Pub Regionalny
Nr 11 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, w którym można dobrze zjeść i do tego miło spędzić czas. My zamówiliśmy burgery, które były bardzo smaczne i dość spore. Do tego duży wybór piw i możliwość zamówienia deski testowej. Sam lokal również bardzo fajny z ładnym i dużym patio. Warto zrobić wcześniej rezerwację, gdyż wieczorem lokal jest pełny i mogą być problemy ze znalezieniem wolnego miejsca.

Dziękujemy, gochaa2018

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerki bardzo mile jedzenie bardzo dobre !
Flaczki z klopsikami rewelacja!
POLECAM ! Napewno tam wrocimy

Dziękujemy, edyta s
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna obsługa, dobre jedzenie. Jednym minusem jest długi czas oczekiwania, jednak jakość dań wynagradza czas oczekiwania. Polecam ;)

Dziękujemy, nikaf320
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce ze względu na polecenia znajomych. Niestety żadne z kosztowanych przez nas piw nie odpowiadało nam. Chociaż próbowaliśmy 6 rodzajów. Zwykle w tego typu browarach udaje się nam znaleźć coś odpowiadającego naszym smakom. Szkoda że w menu jest dużo mocno udzielanych pozycji A nie ma np standardowej pszenicy.

Dziękujemy, martakapias
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry burger 4 sery, przepyszny coleslaw, frytki bardzo dobre. Krążki cebulowe tłuste, mało smaczne. Ogólnie jedzenie bardzo dobre, ale długo trzeba czekać na obsługę, zarówno na podanie karty, przyjęcie zamówienia, jak i na rozliczenie rachunku.

Dziękujemy, dagwol

Święty Michał Pub Regionalny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Święty Michał Pub Regionalny? Podziel się wrażeniami!