“Super Cebularze”

Święty Michał Pub Regionalny
Nr 11 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerki bardzo mile jedzenie bardzo dobre !
Flaczki z klopsikami rewelacja!
POLECAM ! Napewno tam wrocimy

Dziękujemy, edyta s

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna obsługa, dobre jedzenie. Jednym minusem jest długi czas oczekiwania, jednak jakość dań wynagradza czas oczekiwania. Polecam ;)

Dziękujemy, nikaf320
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce ze względu na polecenia znajomych. Niestety żadne z kosztowanych przez nas piw nie odpowiadało nam. Chociaż próbowaliśmy 6 rodzajów. Zwykle w tego typu browarach udaje się nam znaleźć coś odpowiadającego naszym smakom. Szkoda że w menu jest dużo mocno udzielanych pozycji A nie ma np standardowej pszenicy.

Dziękujemy, martakapias
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry burger 4 sery, przepyszny coleslaw, frytki bardzo dobre. Krążki cebulowe tłuste, mało smaczne. Ogólnie jedzenie bardzo dobre, ale długo trzeba czekać na obsługę, zarówno na podanie karty, przyjęcie zamówienia, jak i na rozliczenie rachunku.

Dziękujemy, dagwol
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jadłam burgera z sosem z pikantnych papryczek. Porcja duża, spokojnie najadłyby się dwie umiarkowanie głodne osoby. Zwłaszcza, że do burgera dostajemy sporo frytek i bardzo smaczną surówkę. Sam burger mi smakował. Był pikantny, ale do zniesienia. Fajnie zrównoważone smaki. Piw wybór ogromny. Ceny przystępne. Obsługa sprawna i miła. Bardzo fajnie spędzony czas.

Dziękujemy, glatka

Święty Michał Pub Regionalny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Święty Michał Pub Regionalny? Podziel się wrażeniami!