Zrecenzowano: 27 stycznia 2019

Obsługa bardzo miła. Pokój w bardzo dobrym standardzie.
Centrum W&S czyste, niezatłoczone, intymne. Bardzo przyjazny klimat. Śniadania smaczne.
Pobyt w hotelu zagwarantował odprężenie i relaks.

Lokalizacja wspaniała, samo centrum. Blisko wiele świetnych restauracji.

Polecam serdecznie.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Szymon_Hallo
Zrecenzowano: 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce bo pokoje , łazienka , śniadanie , obsługa absolutnie na najwyższym poziomie! Idealne miejsce żeby zobaczyć przepiękny Lublin i polubić miasto a jeszcze bardziej Alter! Jestem kolejny raz gościem i kolejny raz opuszczaliśmy je myśląc kiedy znowu nas tu przywieje! Bardzo dziękujemy i powodzenia!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Paulito1961
Zrecenzowano: 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Alter to zdecydowanie najlepszy hotel, w jakim byłem w Polsce, jak i zagranicą. Regularnie bywam biznesowo i raz zaliczyłem podróż rodzinną, z której wrażenia opisałem na swoim blogu we wpisie pt. "Najlepszy hotel w Lublinie"

Termin pobytu: styczeń 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Maciej G
Zrecenzowano: 15 listopada 2018

Wszystko na najwyższym poziomie, doskonały wystrój wnętrz. Pokój urządzony bardzo gustownie, łazienka przestronna i funkcjonalna. Hotelowa restauracja to kolejny powód do odwiedzenia tego hotelu, nie wspominając już nawet o basenie czy zabiegach SPA. Personel hotelowy gotów spełnić wszelkie zachcianki gości. Pięć gwiazdek w pełni zasłużone. Polecam wszystkim!

Termin pobytu: listopad 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Sightsee23168006575
Zrecenzowano: 11 października 2018

bez wątpienia ten hotel to perełka wśród hoteli w Lublinie. Umiejscowiony między Placem po Farze a bramą Grodzką która prowadzi do Zamku Lubelskiego - nie ma lepszej lokalizacji. Kuchnia jest na poziomie najlepszych restauracji. Tak trzymajcie!

Termin pobytu: październik 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem