Ciągle coś nowego tu znajduję

Tym razem chciałem pokazać Zamek córci, która nigdy tu nie była. Oczywiście najważniejsze miejsca... Przeczytaj więcej

Zbyszek_z_rodzinka
Warszawa, Polska
Przepiękna Kaplica Trójcy Świętej - reszta w remoncie.

Tomek_txw

Kaplica Trójcy Świętej przepiękny zabytek średniowiecza - to trzeba zobaczyć, choć cena za wstęp wygórowana. 15 zł od osoby dorosłej to dużo tym bardziej, że oglądamy jeden obiekt. Cena caną a wrażenie niezapomniane. Reszta zamku (razem z muzeum) była w remoncie :-(

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Tomek_txw

Obowiązkowy punkt zwiedzania podczas pobytu w Lublinie. Malowniczo położony, górujący nad miastem, z pięknym dziedzińcem. Do zamku wiodą imponujące schody, na których koniecznie zróbcie sobie zdjęcie.

Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas naszej wizyty w Lublinie postanowiliśmy odwiedzić zamek, głównie w celu obejrzenia słynnej Unii Lubelskiej oraz fresków w zamkowej kaplicy. Niestety muzeum w trakcie sezonu okazało się zamknięte, a reklamująca się w całym mieście 450-ta rocznica Unii Lubelskiej okazała się nie być wystarczającym powodem do udostępnienia zwiedzającym słynnego obrazu Matejki.
Ponadto bilety na basztę i do kaplicy kosztowały nas w sumie 24 zł na osobę, co jest dużą przesadą. Obie atrakcje nie są warte aż tylu pieniędzy.

Dziękujemy, Alexasty
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Niestety podczas mojego pobytu muzeum było zamknięte z powodu remontu, ale udało mi się wejść na basztę i byłam pod wielkim wrażeniem. Polecam gorąco tę atrakcję!

Dziękujemy, Klaudia417
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kaplica Świętej Trójcy na Zamku Lubelskim to perełka z przepięknie zachowanymi freskami z czasów Jagiellońskich.

Dziękujemy, barbaraiwonaw