“Średniak”
Stół i Wół — recenzja

Stół i Wół
Nr 13 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Kuchnie: Bar, Pub-restauracja, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mocny średniak, ceny warszawskie i to z górnej półki, wystrój generic millenial social place, jedzenie dobre acz za tą cenę to za mało.

Dziękujemy, 659maciekr

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja tuż za Bramą Krakowską. Wnętrze dość przyjemne, na ścianie telewizor, trochę to przypomina bar. Obsługa grzeczna, troche wystraszona. Stek wysmażony zgodnie z zamówieniem, rostbef,, bardzo dobry. Ceny dość wysokie - stek, warzywa z grilla, sos i piwo - 139 pln.
Ocena trochę na zachętę, ale stek byl naprawde dobry;)

Dziękujemy, MichalJ869
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery, ok, choć bardzo drogie, obsługa rozmawia pomiędzy sobą bardzo głośno na prywatne tematy, nie ma menu dla dzieci, kelnerka poleciła burgera, z którego można wyjąć kotlet z kurczaka i zaserwować oddzielnie -jednak cena za to 29,95zl. Jeden z burgerów miał być well done, przyszedł medium, trzeba było prosić o dosmażenie.

Dziękujemy, GlobeTrotting266473
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Wybrałam restauracje Stół i Wół z polecenia wielu znajomych. Był to rewelacyjny wybór. Już od samego początku wita nas przemiła kelnerka, która później nas obsługiwała. Jej wiedza na temat każdego dania była imponująca. Zostały nam polecone takie dania jak, łosoś, sałata caesar, stir-fry z sezonowanym rostbefem, na przystawkę tatar na kości (takiego smaku długo nie będziemy mogli zapomnieć). Wszystkie dania były niesamowite. Na pewno wrócimy w najbliższym czasie i koniecznie spróbujemy sezonowanych steków!

Dziękujemy, 568agataj
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Dostaliśmy stolik na patio, oświetlony jedną świeczką. Niestety z trudem znalazłem burgera na ciemnym stoliku. Potem okazało się że to burger mojego kumpla, ale był równie smaczny co mój. Ogólnie oceniam na solidne 6,35 na 9.

Dziękujemy, Jan B

Stół i Wół — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Stół i Wół? Podziel się wrażeniami!