“Burgery nocą.”
Stół i Wół — recenzja

Stół i Wół
Nr 13 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Kuchnie: Bar, Pub-restauracja, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Dostaliśmy stolik na patio, oświetlony jedną świeczką. Niestety z trudem znalazłem burgera na ciemnym stoliku. Potem okazało się że to burger mojego kumpla, ale był równie smaczny co mój. Ogólnie oceniam na solidne 6,35 na 9.

Dziękujemy, Jan B

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, chociaż trochę drogie (ponad 30 zł za burgera z garścią frytek i sałatką). Pyszna miękka bułka, ostry sos, dobrze wypieczone mięso. Mały minus za podanie letniego dania.

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jak w wielu restauracjach usytuowanych na Starym Mieście, ceny zdecydowanie są wysokie, a w przypadku Stół i Wół nawet bardzo wysokie. Swego czasu był to mój ulubiony punkt gastronomiczny na mapie Lublina, jednak jakiś czas temu musiały zajść zmiany kadrowe, bo jakość dań drastycznie spadła i po pyszne burgery razem ze znajomymi zaczęliśmy wybierać się do innych lokali. Niemniej co jakiś czas daję jeszcze szansę SW - z różnym skutkiem trafiając raz na lepsze, raz na słabsze dni.

Dziękujemy, emotionalhole
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Skuszeni dobrymi opiniami na tripie wybraliśmy się na obiad do SW. Stek bardzo średni i po prostu drogi, nie warty tych pieniędzy. Mięso w burgerze kompletnie nie doprawione, za to frytki i sos SW totalnie za ostry (duży minus dla kelnera któremu powiedziałam, że nie mogę jeść ostrych dań, a on nie wspomniał, że ich frytki i autorski sos są przyprawione ostrymi papryczkami). Jeśli chodzi o "sos" (w cudzysłowie, bo majonez to nie sos) w burgerze, to miałam wrażenie, że kucharz postanowił mnie uraczyć całym słoikiem majonezu, totalnie wszystko było nim wysmarowane. Dawno nie jadłam tak tłustego burgera, majonez przegrał wszystko, no i to mięso bez grama przyprawy...

Dziękujemy, Sylwia W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal wygląda bardzo fajnie i ma swój klimat. Polecam burger classic z wołowiną. Porcja jest gigantyczna

Dziękujemy, 171oktak

Stół i Wół — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Stół i Wół? Podziel się wrażeniami!