Lublin

“Kolacja”

Restauracja 16 Stołów
Nr 10 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Restauracja 16 Stołów to miłe, przytulne i warte uwagi miejsce na lubelskiej mapie restauracyjnej, położone w samym sercu Lubelskiego Starego Miasta. Stosunkowo nowe, elegancko urządzone wnętrza, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa czynią je idealnym zarówno na rodzinny obiad, romantyczną kolację jak również towarzyskie lub biznesowe spotkania. Od 2011 roku w ciepłym, domowym wnętrzu restauracji mamy zaszczyt gościć Państwa, serwując wyśmienite dania kuchni polskiej. Właściciele Restauracji 16 Stołów,Piotr Kwiatosz i Piotr Welman zapragnęli stworzyć przestrzeń, w której spotkają się polska tradycja i nowoczesność. Postawili na kuchnię polską, a dokładniej staropolską, jednak w nowoczesnej odsłonie… Podejmując współpracęz lokalnymi dostawcami oraz wybierając regionalne produkty, postanowili w odmłodzonej formie przy wykorzystaniu nowoczesnych technik kulinarnych (kuchnia molekularna, technika Sous vide)oraz nowatorskiego i dynamicznego spojrzenia na tradycyjne składniki, odkryć dla Państwa dawno zapomniane potrawy Lubelszczyzny oraz całej naszej ojczystej, polskiej ziemi. „Pragniemy, aby towarzyszyło Wam, drodzy Goście poczucie dumy ze wspólnegopielęgnowania kulinarnych tradycji naszego regionu. Potrawy, które serwujemy oparte są o składniki pozyskiwane w obrębie Wyżyny Lubelskiej, co gwarantuje ich świeżość,naturalność i niezapomniany smak. Bogate doświadczenie, ciągła chęć doskonalenia oraz nowe pomysły kulinarne pozwalają zagwarantować Wam, Drodzy Goście wyśmienite doznania smakowe”... dodaje Piotr Kwiatosz właściciel i Szef Kuchni Restauracji 16 Stołów Serdecznie zapraszamy! Piotr Kwiatosz, Piotr Welman wraz z Zespołem:)))
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Świeże,pyszne i oryginalne dania. Bardzo miła,profesjonalna obsługa i przyjemna atmosfera(również dla dzieci)polecam!

1  Dziękujemy, Monika K

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wybrana na podstawie opinii z tejże aplikacji. Restauracja jako jedyna w pobliżu posiadała wybór win butelkowych, chociaż kieliszek czerwonego wina x 2017 roku za 39 zł to lekka przesada ;) . Co do dań głównych, policzki wołowe nie budziły żadnych zastrzeżeń, pięknie podane, dobrze przygotowane . Schab niestety wysuszony. To jednak nie był główny problem. W tego typu prestiżowych restauracjach dania główne podawane powinne być w jednakowym czasie. Córka dostała swoje danie pierwsza, moje danie podane zostało 15 min później. Wiadomo, chciałyśmy zjeść razem wiec córki posiłek był już zimny jak zaczęłyśmy jeść.

Dziękujemy, ewam296
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastycznie przygotowane nieprzesuszone żeberka bez kości w asyście puree z groszku, poprzedzone kaczymi wątróbkami, a to wszystko zaporę regionalna lemoniada , cudownie , dziekujemy

Dziękujemy, 177kamilw
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja na najwyższym poziomie. Super smaki potraw i przemiła obsługa. Warto spróbować humusu z bobu - rewelacyjny i kaczki - choć trzeba na nią dłuższą chwile poczekać.

Dziękujemy, Maggiemalutka
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i świeże jedzenie, miła obsługa i co więcej przystępne ceny. Polcem każdemu kto jest w okolicy.

1  Dziękujemy, 164maciejj

Restauracja 16 Stołów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja 16 Stołów? Podziel się wrażeniami!