Bardzo wygodny pokój, super wygodna łazienka, internet bez zarzutu, bardzo smaczne śniadania z dwoma dla mnie ważnymi ofertami: kawa z ekspresu (smaczna) i wyciskarka do soku z pomarańczy - po raz miałem z tym do czynienia w hotelu, a walorów takiego soku nie można porównać z żadnym innym

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Campanile.com - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, k20102019
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Profesjonalna obsługa, łatwa rezerwacja. bardzo dobra lokalizacja i dojazd, dobre śniadanie i kawa, pokój klimatyzowany- super, wyciszony, nie słychać odgłosów z zewnątrz, jedyna mała uwaga dotyczy polepszenia czystości w łazience.

Dziękujemy, kubekpalka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andrzej_Ca, Manager, Campanile LublinOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz za pozytywną ocenę świadczonych przez nas usług. Satysfakcja naszych Gości jest dla nas priorytetem. Uwagi dotyczące czystości zostały przekazane bezzwłocznie do naszego działu housekeepingu - zapewniam, że dołożymy wszelkich starań aby wyeliminować wszelkie niedogodności. Serdecznie zapraszamy do ponownych pobytów w Hotelu Campanile w Lublinie.

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Bardzo przyjemny pobyt w hotelu. Obsluga na najwyzszym poziomie, pyszne sniadania, bardzo dobra kuchnia, a zwlaszcza polecam wszystkim doskonale danie stek z tunczyka! Parking to duzy PLUS, nie wspominajac o idealnej lokalizacji w centrum miasta.

Wskazówka dotycząca pokoi: brawo za czystosc :)
Dziękujemy, GregCR6

Drogi Gościu,

Bardzo dziękujemy za wybór Hotelu Campanile w Lublinie. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i że jesteś zadowolony z pobytu w naszym hotelu. Serdecznie zapraszamy do ponownych odwiedzin.

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre, pokój czysty. Uwagi mam do ręczników, które były poszarpane na brzegach a jeden nawet dziurawy i potargany przy rogu.
Szkoda też, że podczas kilku dniowych pobytów nie jest uzupełniana woda w pokoju. To w innych hotelach, w których bywam jest standardem.
Ogólnie jestem zadowolony i często bywam w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Konieczne należy wymienić stare, poszarpane i dziurawe ręczniki na nowe, niezniszczone.
Dziękujemy, DayTrip49998497797

Drogi Gościu,

Serdecznie dziękujemy za wybór Hotelu Campanile w Lublinie i za czas poświęcony na pozostawienie opinii na temat pobytu. Jest nam bardzo miło, że doceniłeś jakość serwowanych przez nas posiłków oraz stan czystości w pokoju. Chcemy również podziękować za Twoje cenne sugestie i uwagi. Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 3 maja 2019

Hotel jest brudny , pachnie jakby ten brud poperfumowano aż boli głowa od tego ,, zapachu,, pościel z wypalonymi dziurami , poplamione prześcieradło , poplamione dywany , fotel na recepcji uszkodzony .

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Resort64560032939

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za wybór Hotelu Campanile w Lublinie i za czas poświęcony na pozostawienie komentarza. Chcielibyśmy przeprosić za wszystkie niedogodności napotkane podczas pobytu w naszym hotelu. Satysfakcja Gości i najwyższa jakość świadczonych usług to nasze podstawowe wartości dlatego jest nam bardzo przykro, że zawiedliśmy Twoje oczekiwania. Chcielibyśmy jednocześnie zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań aby wspomniane niedociągnięcia nie miały już miejsca i żeby kolejny pobyt w naszym hotelu będzie pełni zadowalający.