Tripadvisor
Lublin
Zrecenzowano: 29 października 2019

fantastyczna kuchnia!!!!
historia synagogi, położonej w budynku hotelu, nas zaskoczyła i zafascynowała, warto skorzystać z możliwości obejrzenia dawnej szkoły żydowskiej, zwiedzić synagogę i wystawę o historii tego miejsca

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Ola R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilan J, Kierownik sprzedaży, Hotel IlanOdpowiedź udzielona 5 dni temu

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z pobytu u nas. Liczymy, że niebawem będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 23 października 2019

W Ilanie zostawalismy juz kolejny raz. Hotel ma duzo dekoracji w charakterze historycznym oraz informacji na temat spolecznosci Zydowskiej zamieszkujacej Lublin, ktorych nie dowiesz sie w szkole.
Obsluga hotelu bardzo profesjonalna.

Jedyny minus to mala restauracja sniadaniowa, w ktorej w przypadku wycieczki wszyscy goscie nie sa w stanie sie pomiescic w jednym czasie, jak to sie stalo w przypadku naszej wizyty.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, UlaG68

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z pobytu u nas. W kwestii sali, w maju tego roku oddajemy do użytku nową powierzchnię hotelu, która w połączeniu z obecnie istniejącą restauracją stworzy łączną powierzchni ę ponad 200 metrów kwadratowych. Rozwiąże to całkowicie kwestię jednego wspólnego stolika przypadku śniadań dla wycieczek zorganizowanych.
Liczymy, że niebawem będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 30 września 2019

Bardzo dobry hotel. Personel kulturalny i uprzejmy. Wszystko czyste. Pokoje przestronne. Restauracja hotelowa przetestowana tylko podczas śniadań, mimo to bardzo nam się spodobała. Pyszne jedzenie, składniki świeże i wysokiej jakości.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Kamil_S_PL

Witam,
Uprzejmie dziękuję za pozostawioną opinię. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, czytając tak pozytywne słowa od naszych Gości.
Liczymy, że w niedalekiej przyszłości odwiedzicie nas Państwo ponownie i skorzystacie z pełnego pakietu naszych dań, aby móc sprawdzić co jeszcze poza pysznymi śniadaniami, przygotowała dla Państwa załoga naszej kuchni.

Zrecenzowano: 25 września 2019

Bardzo dobry hotel w zabytkowym budynku dawnej szkoły. Własny parking.
Na wyróżnienie zasługuje restauracja na wysokim poziomie. Zarówno doskonałe dania z menu oraz śniadania z bardzo dobrej jakości produktów. Polecam

Dziękujemy, Art_GArt

Zrecenzowano: 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w odległości spaceru od starówki. Parking przyhotelowy płatny 20 zł ale ogrodzony i zamykany. Sam budynek sprawia bardzo dobre wrażenie i powoduje, że warty jest odwiedzenia. Wyposażenie pokoju funkcjonalne, lodówka, sejf, czajnik, na korytarzu żelazko. Łóżko bardzo wygodne. Ja nocowalem w apartamencie, który wraz z dwoma łazienkami miał około 70 m2. Śniadania bardzo urozmaicone i każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 761zbigniewk

Witam,
Uprzejmie dziękuję za pozostawioną opinię. Bardzo dziękujemy za miłe słowa.
Liczymy, że w niedalekiej przyszłości odwiedzi nas Pan ponownie.