Tripadvisor
Zrecenzowano: 23 października 2019

W Ilanie zostawalismy juz kolejny raz. Hotel ma duzo dekoracji w charakterze historycznym oraz informacji na temat spolecznosci Zydowskiej zamieszkujacej Lublin, ktorych nie dowiesz sie w szkole.
Obsluga hotelu bardzo profesjonalna.

Jedyny minus to mala restauracja sniadaniowa, w ktorej w przypadku wycieczki wszyscy goscie nie sa w stanie sie pomiescic w jednym czasie, jak to sie stalo w przypadku naszej wizyty.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, UlaG68
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilan J, Kierownik sprzedaży, Hotel IlanOdpowiedź udzielona 5 dni temu

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z pobytu u nas. W kwestii sali, w maju tego roku oddajemy do użytku nową powierzchnię hotelu, która w połączeniu z obecnie istniejącą restauracją stworzy łączną powierzchni ę ponad 200 metrów kwadratowych. Rozwiąże to całkowicie kwestię jednego wspólnego stolika przypadku śniadań dla wycieczek zorganizowanych.
Liczymy, że niebawem będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 30 września 2019

Bardzo dobry hotel. Personel kulturalny i uprzejmy. Wszystko czyste. Pokoje przestronne. Restauracja hotelowa przetestowana tylko podczas śniadań, mimo to bardzo nam się spodobała. Pyszne jedzenie, składniki świeże i wysokiej jakości.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Kamil_S_PL

Witam,
Uprzejmie dziękuję za pozostawioną opinię. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, czytając tak pozytywne słowa od naszych Gości.
Liczymy, że w niedalekiej przyszłości odwiedzicie nas Państwo ponownie i skorzystacie z pełnego pakietu naszych dań, aby móc sprawdzić co jeszcze poza pysznymi śniadaniami, przygotowała dla Państwa załoga naszej kuchni.

Zrecenzowano: 25 września 2019

Bardzo dobry hotel w zabytkowym budynku dawnej szkoły. Własny parking.
Na wyróżnienie zasługuje restauracja na wysokim poziomie. Zarówno doskonałe dania z menu oraz śniadania z bardzo dobrej jakości produktów. Polecam

Dziękujemy, Art_GArt

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za pozostawioną opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z pobytu u nas. Liczymy, że niebawem będziemy mieli przyjemność gościć Państwa ponownie.

Zrecenzowano: 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w odległości spaceru od starówki. Parking przyhotelowy płatny 20 zł ale ogrodzony i zamykany. Sam budynek sprawia bardzo dobre wrażenie i powoduje, że warty jest odwiedzenia. Wyposażenie pokoju funkcjonalne, lodówka, sejf, czajnik, na korytarzu żelazko. Łóżko bardzo wygodne. Ja nocowalem w apartamencie, który wraz z dwoma łazienkami miał około 70 m2. Śniadania bardzo urozmaicone i każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 761zbigniewk

Witam,
Uprzejmie dziękuję za pozostawioną opinię. Bardzo dziękujemy za miłe słowa.
Liczymy, że w niedalekiej przyszłości odwiedzi nas Pan ponownie.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Miejsce niezwykłe, niezwykła postać, która je stworzyła. Ogromną zaletą jest właśnie mało znane, ale wyjątkowe muzeum i synagoga. Zwiedzone dzięki uprzejmości pana z ochrony, który sam do mnie podszedł, kiedy czekałam przy pustej recepcji. Bardzo kompetentny, udzielił wielu wskazówek - oby więcej takich pracowników :) Sympatyczny pan w barze. Uprzejmy recepcjonista. Możliwość zakupu kosmetyków z Morza Martwego w dobrej cenie. Hotel położony blisko centrum, dworca PKS. Dla niezmotoryzowanych idealny, spod hotelu odjeżdżają autobusy komunikacji miejskiej do skansenu, ogrodu botanicznego, na Majdanek. Pokoje bardzo duże, klimatyzowane. Strefa SPA, ale nie korzystałyśmy ze względu na brak czasu. Śniadanie - mieszane odczucia. Duży wybór, pyszne koktajle i soki, ale już po 9:00 zabrakło wielu rzeczy, które nie zostały doniesione. Sytuacja poprawiła się następnego dnia, kiedy to pan manager/właściciel zwrócił - słusznie - uwagę kelnerowi. Produkty dobrej jakości, najwspanialsze śledzie! Wędliny - takie sobie. Dobra kawa z expresu. Największym minusem był niestety stan czystości pokoju - niedosprzątany po poprzednich gościach. Łazienka nie do końca czysta. Poplamiona kapa w hotelu 4*... została wymieniona na recepcji, ale niesmak pozostał. Za to w trakcie pobytu sprzątanie bez zarzutu. Bardzo dobrze zaciemnione okna, choć niestety od ulicy bywało głośno. Można by pomyśleć o wykonaniu podjazdu dla walizek.
Podsumowując - dużo więcej zalet, polecam. Dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy, Surykatka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilan J, Kierownik sprzedaży, Hotel IlanOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Witam serdecznie,
Bardzo dziękujemy za pozostawioną opinię.
Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście byli zadowoleni z pobytu u nas.
Bardzo cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z obsługi, ze smaku śniadań oraz, że znaleźliście Państwo czas na zwiedzenie synagogi.
Przykro nam, że stan czystości pokoi budził Państwa zastrzeżenia. Oczywiście dołożymy ze swojej strony wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.
Liczymy, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa w niedalekiej przyszłości, aby mogli się Państwo sami przekonać, że był to jednorazowy incydent.
Do zobaczenia wkrótce.

Z wyrazami szacunku,