“Dobry wybor!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Hotel Agit Congress & Spa
Miejsce nr 4 wśród 30 hoteli w Lublinie
Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bywam od czasu do czasu na spotkaniach biznesowych. Mialem tez okazje byc tam ostatnio na szkoleniu.
Bardzo dobry obiekt, dobrze wyposazony, brawo za nowa czesc hotelu, robi wrazenie! Obsluga na piatke, kuchnia bezdyskusyjnie wysmienita, nie ma sie czego przyczepic, szczerze polecam!

Data pobytu: lipcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Konrad C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin R, Kierownik, Hotel Agit Congress & SpaOdpowiedź udzielona 20 września 2017

Bardzo dziękujemy za złożoną opinię i zapraszamy ponownie.
Kierownictwo Hotelu Agit.

Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel! Pokoje nowoczesne, bardzo czyste, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu- dostępne kanały Canal+! Jedzenie pyszne, polecam polędwicę wołowa, warta swojej ceny. Panie kosmetyczki w spa mają złote ręce, masaż lomi lomi niebiański! I bardzo szeroka gama zabiegów. Wracam tu któryś raz z kolei i z pewnością wrócę ponownie. Polecam!

Data pobytu: wrześniu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, KateBeauty987

Bardzo dziękuję za złożoną pozytywną opinię.
Szczególnie cieszy nas fakt że Pani do nas systematycznie wraca.
Pozdrawiamy serdecznie.
Kierownictwo Hotelu.

Zrecenzowano 15 września 2017

Nie miałem okazji nocować w hotelu, ale spróbowałem tutejszej kuchni i bardzo przypadła mi do gustu. Organizacyjnie również bez zarzutu, bo pracownicy, w tym recepcja, działają bardzo sprawnie i są do dyspozycji gościa. Zdecydowanie polecam zarówno osobom będącym w Lublinie przejazdem, jak i lublinianom, którzy chcieliby skosztować światowej klasy potraw – za stronę kulinarną odpowiada tu sam Jean Bos, a to wiele mówi o klasie tego hotelu.

• Data pobytu: grudniu 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ld893

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię, szczególnie cieszy nas fakt docenienia pracowników hotelu, którzy działają sprawnie i są do dyspozycji gościa.
Zapraszamy ponownie.
Kierownictwo Hotelu Agit

Zrecenzowano 6 września 2017

Bardzo smaczne jedzenie i ładne, klasyczne pokoje. Hotel jest naprawdę godny polecenia. Posiada wszystkie niezbędne udogodnienia (spa, siłownia, itp.). Gdybym miała więcej czasu, to bym ze wszystkiego chętnie skorzystała. Na pewno jeszcze tutaj wrócę!

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, iwonkasroda123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin R, Kierownik, Hotel Agit Congress & SpaOdpowiedź udzielona 7 września 2017

Bardzo dziękujemy za miłą opinię o naszym hotelu.
Serdecznie zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 5 września 2017

Po raz kolejny miałam okazję przekonać się o najwyższym poziomie dań serwowanych w restauracji hotelu Agit - szczególnie polecam łososia na czarnym ryżu. Wizytę w tej restauracji na pewno będę miło wspominać.

• Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Joanna_Nawrocka

Bardzo dziękujemy za miłą opinię o naszym hotelu.
Serdecznie zapraszamy ponownie.

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Lublin)
w odległości 4,1 km
Hotel Mercure Lublin Centrum
Nr 2 z 30 w lokalizacji Lublin
Liczba recenzji: 373
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Agit Congress & Spa? Podziel się wrażeniami!

Hotel Agit Congress & Spa — dodatkowe informacje

Adres: ul. Wojciechowska 29, Lublin 20-704, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Lublin
Udogodnienia:
Bar/salon Wybór napojów Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 4 wśród 30 hoteli w Lublinie
Zakres cen: 130 zł–184 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Agit Congress & Spa 3*
Liczba pokoi: 21
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com i TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Agit Congress & Spa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?