“Piwo warzone na miejscu i nie tylko”
Grodzka 15 — recenzja

Grodzka 15
Nr 49 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 9 września 2019

Restauracja i browar w jednym. Wchodząc od ulicy Grodzkiej przechodzi się na tarasy z widokiem na Zamek Lubelski. W samym budynku na poziomie minus dwa mieści się minibrowar w którym warzone są piwa. W stałej ofercie są 4 jego gatunki. Oprócz piwa można smacznie zjeść lokalne specjały jak np. cebularz lubelski.

Dziękujemy, kyju2017

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza i ostatnia moja wizyta jeśli będę głodna. Skuszona wizja tarasu z widokiem na lubelski Zamek weszłam. Widok średni ale nie o widok chodzi. Sympatyczne kelnerki , piwo dobre - znawca nie jestem ,ale ja głodna byłam. Sałatka " z wierzchu" ok, ale pod sałata nieświeżą rukolą i roszponka . Takie fuj ,a wystarczyło oderwać te zepsute liscie . Smak też średni. Najlepszy był w sałatce dressing. Także nigdy więcej na jedzenie.

Dziękujemy, aschawi
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Byłem w tym miejscu już wiele razy i nawet popełniłem jedną recenzję.Dopiero jednak wczoraj pierwszy raz zdecydowałem się na konsumpcję.Padło na pizzę pepperoni.Bez przekonania z kolegą ją zamówilismy ot tak do piwka.
Byliśmy mile zaskoczeni.Bardzo dobre ciasto,świeże dodatki w ilosci akuratnej,dobra oliwa...Bylismy bardzo zadowoleni.Tym bardziej,ze mieliśmy do tej pizzy wyborną IPĘ oraz pszeniczne.Sam już nie wiem,które lepsze:)Polecam oba.I pizzę.Obsługa bardzo sprawna i godna pochwały.Oraz napiwku:)

Dziękujemy, tomsam1968
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wyborna IPA, dobry lager, burger oraz żeberka nie ma się do czego przyczepić. Obsługa bardzo sympatyczna. Na dania czekaliśmy ok. 30 min.

Dziękujemy, Klara1410
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzony za namowa znajomych. Obiekt jest na samej starowce co przyciaga rzeszę turystów na piwna uczte. W tej kwesti super. Szybko, z pianka a smak nietuzinkowy! Brawo! Problem pojawil sie kiedy zeszlo na dania. Czas oczekiwania 1,5 h . Ok byl sztal. Wszytsko co nadawalo sie do siedzenia tworzylo prowizoryczny stol a wolne krzesla migrowaly z okolic.
Zamowiona pizza i burger z ananasem przyszly chlodne. Tak ze 3 kawalek jadłem juz zimny. Placek ewidentnie nie jest tu powodem do chluby. Burger dobry. Choc to nie byl szczyt rozkoszy jakie zdazalo sie dostac! Reasumując tlum nie pomaga. Restauracja wygladala jak targowisko gdzie wszyscy czegos szukaja. Krzyk, dzwiek szkla i spadajacych wszedzie sztućcy zabija romantyczny klimat. Dla wieczoru kawalerskiego wielkue TAK. W innym wypadku z dala od Grodzkuej 15.

Dziękujemy, slakakowski

Grodzka 15 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Grodzka 15? Podziel się wrażeniami!