“Jeszcze tu wroce...”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Hotel Luxor
Miejsce nr 11 wśród 28 hoteli w Lublinie
Zrecenzowano 21 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce. Eleganckie pokoje, czyste. Cala obsluga bardzo mloda, przez co mozna wybaczyc drobne wpadki. Dobra lokalizacja (chyba, ze ktos lubi centra miast). Wysokie osoby moga miec problemy na drugim pietrze (niskie skosy w pokojach).

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, EisenheimIllusionist
Napisz recenzję

Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel piękny i luksusowy, jego położenie na peryferiach miasta jest nadrabiane pięknem wystroju pokoi. Bardzo elegancki i gustownie wyposażony hotel.Bardzo smaczne jedzenie, obsługa miła.
Bardzo polecam

Data pobytu: styczniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Angelika I
Zrecenzowano 6 marca 2017

Od kiedy odkryłem ten hotel każda delegacja do Lublina miała dla mnie miłe "drugie dno". To drugie dno to- "spędzę noc w hotelu LUXOR". Nieskazitelna czystość, piękne duże pokoje, kontaktowa, kompetentna, miła obsługa (ale nienachalna), dania w restauracji są jakimś logicznym kompromisem pomiędzy ambicjami Szefa Kuchni i wymogami wyczerpanego wielogodzinną podróżą gościa. Właśnie dziś 06.03.2017 r. jednak powstał ten zgrzyt. Rano narodziła się potrzeba spotkania się w środę lub czwartek z klientem z Lublina i moja pierwsza myśl- zarezerwować pokój w Luxorze. Zawsze pamiętam, że ceny się wahały o 20-30 zł, ale przy próbie rezerwacji zapytałem o cenę, odpowiedziano mi 287,10 zł. Zawsze to było 150-170 złotych, ale raptem taka podwyżka. I sprawdziłem po kolei dziś 06.03.2017- cena 161,10; 07.03.2017- cena 179,10; 08.03.2017- cena 287,10!!!!!!; 09.03.2017- cena 287,10; ale już w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek następnego tygodnia super cena 152,20!!!!!. Sprawdziłem wyrywkowo kilka tygodni na przód- zdarzało się naprzemiennie 152,20 zł z kwotami bliskimi 400 zł. To jest niepoważne. Tam nie ma czegoś jak targi Poznańskie, ale hotele w Poznaniu przedstawiają w cenniku terminy sezonów, gdzie są stawki sezonów targowych i bez targowych. A tutaj to jakieś spekulacje. Klienta, który się szanuje to zniechęca. Wiem, że 150 zł to promocja, ale 287 zł to już przesada, za trzy gwiazdki, daleko od centrum a zdarzają się "oferty dnia" dużo droższe. Żebym choć widział w tym logikę.

• Data pobytu: listopadzie 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Czysto, bardzo zadbane pokoje, obsługa przemiła i bardzo pomocna. Hotel znajduje się na obrzeżach miasta co jest jego dużym atutem, bardzo łatwo można do jego trafić i nie trzeba stać w korkach. Jedzenie w restauracji również bardzo smaczne. Polecam nie tylko na spotkania biznesowe.

Data pobytu: wrześniu 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano 7 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bajecznie wygodne łóżka, które pozwalają na dobrą regenerację nawet przy krótkiej ilości snu. Do tego pyszne śniadania - bardzo duży wybór, m.in. naleśniki że świeżymi owocami.

Bardzo życzliwa obsługa, rodziny klimat przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu.
Łatwy dojazd. Cicha okolica. Polecam!

Data pobytu: lutym 2017, podróż służbowa
2  Dziękujemy, RobertNowicki
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Lublin)
w odległości 3.2 km
Campanile Lublin
Nr 19 z 28 w lokalizacji Lublin
Liczba recenzji: 169
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Luxor? Podziel się wrażeniami!

Hotel Luxor — dodatkowe informacje

Adres: al. Warszawska 175A, Lublin 20-824, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Lublin
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 11 wśród 28 hoteli w Lublinie
Zakres cen: 169 zł–270 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Luxor 3*
Liczba pokoi: 44
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Trzygwiazdkowy Hotel Luxor usytuowany jest w Lublinie nieopodal zjazdu z trasy S12/S17 na Warszawy. Mieści się w odległości około 7 km od centrum Lublina. Obiekt oferuje bezpłatny prywatny parking oraz pokoje z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Recepcja jest czynna przez całą dobę. Podłoga w klimatyzowanych pokojach w hotelu Luxor pokryta jest wykładziną, a ściany - wzorzystymi tapetami. Do dyspozycji Gości jest telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Hotelowa restauracja serwuje śniadanie i dania kuchni międzynarodowej. Centrum handlowe Zana jest oddalone od hotelu Luxor o około 5 km, skansen Muzeum Wsi Lubelskiej - o 2 km. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Luxor. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?