“Pierwsze rozczarowanie po kilkunastu wizytavh”

Restauracja Magia w Lublinie
Nr 9 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z ulubionych restauracji w Lublinie straciła swoją „magie”. Jedzenie pierwszy raz (a byliśmy w niej już kilkanaście razy) było po prostu niesmaczne, zle doprawione , żylaste i nieświeże. Aż zapytaliśmy czy zmienił się kucharz.
Do tej pory mega poleciałam teraz nie.

Dziękujemy, mfalkowska

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Restauracja nie jest najgorsza, natomiast nie poleciłbym jej osobie, która jedzie do Lublina jako turysta. Jest to zwyczajna restauracja podająca zwyczajne jedzenie w nadzwyczajnych cenach. Jesiotr, którego zamówiłem za ok 60 zł smakował jak zwyczajny dorsz, a czas oczekiwania wynosił sporo ponad godzinę. Co więcej, brokuł, który był z nim podany był niedogotowany. Danie kompletnie nie spełniało moich oczekiwań. Przykro mi powiedzieć, ale nie poleciłbym tego miejsca.

Dziękujemy, wlodarczykk24
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, obsługa nawet potrafi być miła, świetne przepisy i pomysły na potrawy np. Bataty i sos kurkowy a do tego filet z kurczaka. Jak dla mnie ta restauracja dla niektórych może być droga ale warta ceny

Dziękujemy, NKIVD
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z regionalnych smaków śmiało polecam Jesiotra i sandacza. Potrawy przygotowane z olbrzymią starannością ciesza oko i podniebienie nawet najbardziej wymagających konsumentów. Tak wygląda talerz po 15minutach ;) Ciekawe połączenie smaków.Zaraz zamawiamy deser...

Dziękujemy, Maciej S
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Obsługa sprawna i miła, dania podane szybko. Schabowy - klasyczny, policzki wołowe rozpływały się w ustach. Dzieci zadowoliły się rosołem. Wystrój lokalu średni, ale jedzenie pyszne.

Dziękujemy, dorotac443

Restauracja Magia w Lublinie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Magia w Lublinie? Podziel się wrażeniami!