“Weekend w Lublinie”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
IBB Grand Hotel Lublinianka
Miejsce nr 3 wśród 28 hoteli w Lublinie
Zrecenzowano 19 kwietnia 2017

W hotelu byłem jedną dobę. Wybrałem pokój superior jednoosobowy za 350zł razem ze śniadaniem. Warunki komfortowe. Pokój i łazienka czysty, nowoczesny. Śniadanie bardzo urozmaicone i smaczne. Luksus i wygoda. Godny polecenia.

• Data pobytu: maju 2016, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Michał M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IBBGrandLublinianka, Guest Experience Manager, IBB Grand Hotel LubliniankaOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2017

Szanowny Panie Michale, serdecznie dziękujemy za wyrażenie opinii na temat IBB Grand Hotelu Lublinianka! Cieszę się, że nasz hotel spełnił Pana oczekiwania. Bardzo zależy nam na tym aby tak było za każdym razem. Proszę odwiedzić nas przy kolejnej wizycie w Lublinie. Obiecujemy trzymać poziom :). Pozdrawiam, Beata Twardowska (Guest Experience Manager)

Napisz recenzję

Zrecenzowano 7 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił wszystkie moje oczekiwania. Pokoje są przestronne, wysokie i czyste. Obsługa na wysokim poziomie. Hotel jest położony w bardzo dobrej lokalizacji. W hotelu jest tez restauracja serwująca pyszne śniadania.

Data pobytu: styczniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, franciszek1789
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IBBGrandLublinianka, Guest Experience Manager, IBB Grand Hotel LubliniankaOdpowiedź udzielona 10 kwietnia 2017

Szanowny Panie Franciszku, bardzo dziękuję za poświęcenie chwili na wystawienie opinii dotyczącej IBB Grand Hotelu Lublinianka. Dla hotelarza Pana słowa to miód na serce :). Ciesze się, że spełniliśmy wszystkie Pana oczekiwania. mam nadzieję, że zachęci to pana do kolejnej wizyty w Lublinie i w naszym hotelu? Pozdrawiam serdecznie, Beata Twardowska, Guest Experience Manager

Zrecenzowano 4 stycznia 2017

Jestem bardzo zadowolony z pobytu, bardzo dobra lokalizacja, ładne, stylowe wnętrza, dobrze urządzone i wyposażone pokoje, obsługa uwzględniająca potrzeby klientów, cena adekwatna do proponowanej jakości

• Data pobytu: grudniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, asd31
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IBBGrandLublinianka, Specjalista ds. Marektingu, IBB Grand Hotel LubliniankaOdpowiedź udzielona 5 stycznia 2017

Szanowny Gościu, bardzo dziękujemy za wyrażenie opinii na temat IBB Grand Hotelu Lublinianka. Spełnianie potrzeb Gości to nasza specjalność i cieszymy się, że Pan to potwierdza. Na Sylwestra 2017 również szykujemy bardzo ciekawy temat i mamy nadzieję, że nas Pan wtedy także odwiedzi. Pozdrawiam, Beata (Specjalista ds. Marketingu)

Zrecenzowano 27 listopada 2016

Lokalizacja: w centrum miasta, do Starego Rynku można spokojnie dojść piechotą, dobry dojazd

Hotel: sprawia bardzo dobre wrażenie, urządzony klasycznie; do dyspozycji płatny parking na dziedzińcu kamienicy w cenie 45 zł za dobę; do dyspozycji sauna oraz łaźnia turecka - wszelkie akcesoria dostepne na miejscu, do dyspozycji płatne spa i siłownia

Pokoje: przestronne; bardzo czysto i schludnie; całkiem cicho; łazienka czysta i duża; do dyspozycji ręczniki i "hotelowe" wersje kosmetyków; brak sprawnego kontaktu w łazience ale tez i niedużo ich w pokoju

Restauracja: nieduża, każdy stolik odpowiednio przygotowany nakryciem; śniadania - do dyspozycji : świeże soki, wędliny, warzywa, sałatki, słodkie bułki drożdżówki do kawy; śniadania mogłyby byś bardziej bogate jak na tę klase hotelu....

Obsługa: miła i pomocna

Ceny - nocleg za ok. 500 zł/ na noc

• Data pobytu: listopadzie 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Ewa M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IBBGrandLublinianka, Specjalista ds. Marketingu, IBB Grand Hotel LubliniankaOdpowiedź udzielona 21 grudnia 2016

Szanowna Pani Ewo, bardzo dziękuję za wyrażenie opinii na temat IBB Grand Hotelu Lublinianka. Zawsze cieszą mnie tak szczegółowe opinie, z nich najwięcej możemy się nauczyć. Pragnę zaznaczyć, że siłownia również jest w cenie pokoju. Jeżeli chodzi o cenę, zastanawiam się w jakiej kategorii pokoju Pani nocowała. Pokoje ekonomiczne zaczynają się już od 200 zł za nocleg. Jest również możliwe, że trafiła Pani na czas wysokiego obłożenia. Wówczas ceny są wyższe niż zazwyczaj. Być może następnym razem trafi Pani na termin, w którym będziemy mogli zaproponować Pani dużo lepszą cenę? Mam nadzieję, że mimo wszystko odwiedzi nas Pani ponownie, abyśmy mogli zasłużyć na 5. Pozdrawiam, Beata, Specjalista ds. Marketingu

Zrecenzowano 31 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w super miejscu,
Blisko do centrum. W pobliżu dużo knajp. Do dyspozycji gości sauna. Dobre lokalne piwo w barze. Duży wygodny pokój z barkiem i czajnikiem. W okolicy można zaparkować auto za 20zl doba.
Z pewności mogą polecić hotel tym, którzy chcą zwiedzić miasto.

Data pobytu: październiku 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, jacek m
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IBBGrandLublinianka, Specjalista ds. Marketingu, IBB Grand Hotel LubliniankaOdpowiedź udzielona 2 listopada 2016

Szanowny Panie Jacku, bardzo dziękuję za wyrażenie opinii na temat IBB Grand Hotelu Lublinianka! Nasi Goście często zwracają uwagę na dogodną lokalizację hotelu. Cieszymy się, że i Panu ona odpowiada. Czy zawita Pan ponownie do Lublina? Jesteśmy przekonani, że zostało jeszcze sporo do zwiedzenia :). Pozdrawiam, Beata

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Lublin)
w odległości 0.4 km
Hotel Luxor
Nr 11 z 28 w lokalizacji Lublin
Liczba recenzji: 94
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w IBB Grand Hotel Lublinianka? Podziel się wrażeniami!

IBB Grand Hotel Lublinianka — dodatkowe informacje

Adres: Krakowskie Przedmieście 56, Lublin 20-002, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Wschodnia > Województwo Lubelskie > Lublin
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr1 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Lublin
Nr1 wśród hoteli spa w miejscowości Lublin
Nr5 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Lublin
Zakres cen: 198 zł–392 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — IBB Grand Hotel Lublinianka 4*
Liczba pokoi: 72
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: IBB Grand Hotel Lublinianka. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Grand Hotel Lublin

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?