Lublin
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu. Pokoje bardzo ładne, łazienka z wanną bardzo przypadła do gustu dzieciom. Obsługa bardzo miła, a śniadania rewelacyjne! Bardzo pozytywnie zaskoczyło nas nawet przygotowanie na wynos prowiantu dla dzieci z ulotką z pokoju. Synowie byli zachwyceni. Nawet panowie, którzy remontują hotel byli bardzo mili i uczynni i zakleili nam swoją folią w samochodzie dziurę po tylnej szybie (przygoda w drodze do Lublina niestety). Wrażenia z pobytu w hotelu doskonałe!

Dziękujemy, mariabaczkowska
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Uprzejma i kompetentna obsługa, bardzo przyjemny, ciekawie i praktycznie urządzony pokój (apartament). Bardzo urozmaicone i smaczne śniadanie. Jeden z najlepszych hoteli od dawna. Jedynie trącają myszką brak kart do otwierania pokoi, a klucz i windy.

Dziękujemy, Doswiadczony
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

To nasz kolejny pobyt w Lublinie, kolejny w tym hotelu. Nie będę więc powtarzał wszystkich wspaniałych rzeczy, które na mnie i moją żonę zawsze tu czekają. Nic się w tej kwestii nie zmieniło i wciąż czuliśmy się tu jak w domu.

Tym razem gościliśmy tutaj w czasie festiwalu cyrkowego Carnaval Sztukmistrzów, więc i niespodzianki tego typu czekały w apartamencie, do którego upgrade otrzymaliśmy.

Śniadania jak zawsze pyszne, przekąski w restauracji, które zamówiliśmy do napojów powitalnych również.

No i oczywiście największy Skarb hotelu to Ludzie, oby byli wieczni! ;-)

Dziękujemy, cyberjarek
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Już drugi raz gościliśmy w Mercure Lublin.Spokojny hotel w dobrym miejscu. Może pokoje trochę małe, ale ogólnie ok. Pyszne śniadanie,bardzo duży wybór. Fajny pomysł z kawą na wynos.W łazience kosmetyki. Łóżka bardzo wygodne.Obsluga bardzo miła i pomocna.

Dziękujemy, MagdaK308
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel położony blisko atrakcji Lublina. Pokoje przestronne, czyste z fajną fototapetą Starego Miasta nad łózkami, które są bardzo wygodne. Personel od samego początku przybycia uprzejmy i bardzo kompetentny. Śniadania znakomite z dużym wyborem z troskliwym personelem. Bardzo polecamy to świetne miejsce żeby się tutaj zatrzymać.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, robert7941