Historyczne miejsce

Zrecenzowano: 9 lipca 2019
maxoratalata
Śniadanie po lubelsku

Do Trybunalskiej wybraliśmy się na śniadanie. Korzystając z pogody usiedliśmy przy stoliku na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 maja 2019
_ukaszm610
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Położony w centrum starego miasta budynek świadek kilkusetletniej historii. Mimo, że w środku znajduje się kilka instytucji można wejść i zobaczyć ciekawy wystrój. Czasami odbywają się tam wydarzenia artystyczne, śluby i inne mniej lub bardziej wydarzenia kulturalne

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do Trybunalskiej wybraliśmy się na śniadanie. Korzystając z pogody usiedliśmy przy stoliku na zewnątrz.
Wybraliśmy tradycyjne lubelskie śniadanie z cebularzem. Było absolutnie obłędne. Fantastyczny pomysł aby serwować cebularz jako kanapke na ciepło z jajkiem sadzonym i dodatkami.
Na deser wypiekane na miejscu drożdowki skradł nasze serca. Do tego doskonała kawa (restauracja oferuje dobre ziarna i alternatywne metody parzenia❤️).
Wszystko to sprawiło że aż nie chciało się opuszczać tego miejsca. Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, _ukaszm610
Zrecenzowano: 10 lipca 2018

Nie sposób go przegapić, ponieważ znajduje się w centralnym punkcie Starego Miasta. Raczej nie zwiedza się jego wnętrz - chyba, że bierzemy udział w ceremonii ślubnej - mieści się tu tutaj USC. Wtedy jest krótka okazja, żeby podziwiać naprawdę zadbane sale.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Pawel_5791
Zrecenzowano: 6 maja 2018

Ładnie zaplanowany architektonicznie budynek. Stary. Szkoda że nie można go zwiedzić od środka. Parking duży.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Aleksandra L
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2018

Budynek o który ktoś definitywnie dba co odbija się pozytywnie na całości. Warto rzucić chociaż okiem.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, Daniel P