Lublin
Cudowny Lublin

Przepiękne ,przyjazne turystom miasto.Tętni życiem i z każdym rokiem pięknieje.Warto zobaczyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
828kasial
Sieradz, Polska
Warto zobaczyć

Stare miasto jedno z piękniejszych które widziałam .Kimatyczne .Wąskie uliczki ,piękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
hanburka
Piotrków Trybunalski, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 163)

Bywamy tu co jakiś czas i dostrzegamy jak bardzo pozytywnie zmienia się ta część miasta. Coraz więcej budynków jest odnawianych, ulice wybrukowane, elewacje coraz czystsze. Wiele tu klimatycznych knajpek, ogródków piwnych, sklepików z pamiątkami. Klimat starego Lublina zostaje zachowany.

2  Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka

Zaskakująco czarujące miasto. Urocze stare miasto pełne restauracji, kawiarni. Przepyszne jedzenie .

2  Dziękujemy, Be B
Zrecenzowano: 15 września 2019

Rynek Starego miasta w Lublinie warto zwiedzić. Pośrodku Ratusz, wokół urokliwe kamienice. Strudzony turysta znajdzie może odpocząć w jednej z wielu okolicznych restauracji.

2  Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano: 8 września 2019

Stare Miasto na wzgórzach, oryginalnie położone pomiędzy 2 bramami. Liczne knajpy, w dniu kiedy byłem - Festiwal Smaków i koncert na Placu Po Farze. Mnóstwo ludzi, przyjemna atmosfera. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, MichalJ869
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Trafiliśmy do Lublina w czasie Jarmarku Jagiellońskiego, więc turystów, atrakcji było bardzo dużo. Co przede wszystkim zwraca uwagę w Lublinie. To nie skansen. Są przepięknie odrestaurowane kamienice ale są i takie rozpadające się. Dodaje to Staremu Miastu w Lublinie szczególnego uroku. Szczególnie urokliwy jest nocny Lublin, oświetlony, chowający niedoskonałości w zmroku.Jak dla mnie rewelacja, odkrycie roku! Polecam wszystkim.

1  Dziękujemy, 449micha_a