Warto zobaczyć

Stare miasto jedno z piękniejszych które widziałam .Kimatyczne .Wąskie uliczki ,piękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
hanburka
Piotrków Trybunalski, Polska
Najpiekniejsze

Jest to perła wśród Polskich starych miast ! Obowiązkowo jeśli jesteś w Lublinie z wizytą na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
LLividum
Lublin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 160)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Trafiliśmy do Lublina w czasie Jarmarku Jagiellońskiego, więc turystów, atrakcji było bardzo dużo. Co przede wszystkim zwraca uwagę w Lublinie. To nie skansen. Są przepięknie odrestaurowane kamienice ale są i takie rozpadające się. Dodaje to Staremu Miastu w Lublinie szczególnego uroku. Szczególnie urokliwy jest nocny Lublin, oświetlony, chowający niedoskonałości w zmroku.Jak dla mnie rewelacja, odkrycie roku! Polecam wszystkim.

1  Dziękujemy, 449micha_a
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miasto na jeden dzień, przyjemne, szczególnie polecam wieczorne pokazy. Despotów atrakcji, trasa podziemna całkiem fajna - szczególnie opowieści Pani przewodnik :)

1  Dziękujemy, 27sylwiak
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Rynek nawet późnym wieczorem tętni życiem. Duży wybór restauracji, można znaleźć miejsce dopasowane do nastroju Dodatkowo place zabaw i fontanny robią furorę wśród dzieci. Fajne miejsce pełne barw, świateł, zapachów... Lublin zmienia się bardzo korzystnie. Oby tak dalej.

1  Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pomimo póżnej pory zdecydowaliśmy sie na spacer. Bardzo trafny wybór.
Trafiliśmy na koniec pokazu intermedialnego przy fontannach. Piękna opowieść o historii w połączeniu zpokazem laserowym.
Stare Miasto cudne. Podświetlone budynki. Kilkanaście tys.ludzi w kawiarniach, restauracjach, ogródkach. Spacerujących, podziwiających fontanny , wpisujących się w tętniące serce Lublina.
Drugie oblicze. Ta sama trasa w godzinach południowych następnego dnia.
Słońce bezlitośnie odsłania wszelkie niedostatki. Liczne kamiennice do odbudowy, rewitalizacji, przynajmniej malowania.
Z Baszty zamkowej widać odrapane, skorodowane dachy.
Wiele do zrobienia.

2  Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo Ładnie, dużo lokali gdzie można coś zjeść czy napić się. Każdy znajdzie lokal z jedzeniem na jaki akurak ma ochotę. , Fajne widoki gry świateł po zmroku - oświetlenie lokali, fontanny. Można usiąść, odpocząć.
Bezpiecznie

Dziękujemy, darson2019