Cudowny Lublin

Przepiękne ,przyjazne turystom miasto.Tętni życiem i z każdym rokiem pięknieje.Warto zobaczyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
828kasial
Sieradz, Polska
Warto zobaczyć

Stare miasto jedno z piękniejszych które widziałam .Kimatyczne .Wąskie uliczki ,piękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
hanburka
Piotrków Trybunalski, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 161)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Rynek nawet późnym wieczorem tętni życiem. Duży wybór restauracji, można znaleźć miejsce dopasowane do nastroju Dodatkowo place zabaw i fontanny robią furorę wśród dzieci. Fajne miejsce pełne barw, świateł, zapachów... Lublin zmienia się bardzo korzystnie. Oby tak dalej.

1  Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pomimo póżnej pory zdecydowaliśmy sie na spacer. Bardzo trafny wybór.
Trafiliśmy na koniec pokazu intermedialnego przy fontannach. Piękna opowieść o historii w połączeniu zpokazem laserowym.
Stare Miasto cudne. Podświetlone budynki. Kilkanaście tys.ludzi w kawiarniach, restauracjach, ogródkach. Spacerujących, podziwiających fontanny , wpisujących się w tętniące serce Lublina.
Drugie oblicze. Ta sama trasa w godzinach południowych następnego dnia.
Słońce bezlitośnie odsłania wszelkie niedostatki. Liczne kamiennice do odbudowy, rewitalizacji, przynajmniej malowania.
Z Baszty zamkowej widać odrapane, skorodowane dachy.
Wiele do zrobienia.

2  Dziękujemy, Jan B
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo Ładnie, dużo lokali gdzie można coś zjeść czy napić się. Każdy znajdzie lokal z jedzeniem na jaki akurak ma ochotę. , Fajne widoki gry świateł po zmroku - oświetlenie lokali, fontanny. Można usiąść, odpocząć.
Bezpiecznie

Dziękujemy, darson2019
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Lubelska starówka zrobiła na mnie i moich znajomych ogromne wrażenie. Jest tutaj co zwiedzać, a podczas carnavalu sztukmistrzów teren ten zamienia się w plac dla magików, akrobatów czy też iluzjonistów. Serdecznie polecam to miejsce! Uważajcie tylko na tłumy. ;)

Dziękujemy, Klaudia417
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne, w większości oryginalne, stare miasto. Liczne zaułki i pięknie zdobione kamienice tworzą wspaniały klimat.
Polecam

Dziękujemy, 218marcing