Zrecenzowano: 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

1.Pobyt zarewerwony przez portal booking.pl dla 2 osób z oddzielnymi łóżkami, recepcjonistka zmieniła na łóżko małżeńskie, bezczelnie kłamią że tak zostało potwierdzone.
2. W pokojach syf. Nie oczyszczone kratki wentylacyjne, dziurawe ręczniki.
3. Niby od 22 cisza nocna, wracający ok.północy osoby wynajmujący pokoje dały się na korytarzu na całe gardło. Zero reakcji recepcji, zresztą recepcjonistki popołudniami i wieczorem wogóle niewidoczne.
4.niby WiFi jest, ale nie można znaleźć hasła do niego, nikt nie pomyślał o wywieszeniu na recepcji lub zostawienie w pokoju.
Jednym słowem odradzam pobyt, szkoda kasy.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Wojtek P
Zrecenzowano: 5 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

+ Niska cena
+ niska cena (drugiego plusu nie znalazłem)

- Ręczniki niestety dziurawe
- Pościel za krótka wystaje z niej brudna kołdra
- w łazience śmierdzi grzybem ale była sprzątnięta

Motel na godziny...

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, maciejnn
Zrecenzowano: 9 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Tym razem zatrzymałem się w pokoju biznesowym licząc na wyższy standard.
Niestety, dostałem wybrakowaną łazienkę z grzybem w brodziku, pościel która była zbyt mała aby pomieści kołdry oraz telewizję naziemną (czyli w zasadzie nic do oglądania).
Ale szczytem wszystkiego było śniadanie na które trzeba było przejść do innego budynku położonego tuż obok (przy telefonicznej rezerwacji nikt o tym nie wspomniał mimo iż pytałem o śniadanie).
Chyba już tam więcej nie pojadę.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano: 15 października 2016 z urządzeń przenośnych

Byłem w owym hotelu na wyjeździe służbowym. To co jest na zdjęciach bardzo mija się z prawdą. Zameldowalem się w pokoju 204 w łazience brudno i dało się zauważyć grzyb Brodzik w opłakanym stanie. Łóżko niezbyt wygodne a pościel chyba nie na to łóżko wystaje brudna kołdra. Szczerze nie polecam na śniadania trzeba iść do drugiego budynku dość oddalonego od ww hotelu. Nie polecam. W tej cenie można znalesc o wiele lepsze warunki.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Kacper K
Zrecenzowano: 20 stycznia 2015

Trafiłem do tego hotelu ze względu na problem z rezerwacją innych hoteli przez moją firmę. Hotel został zrobiony ze starego biurowca, na tyłach budynku znajdują się jakieś zakłady/magazyny. Lokalizacja nie cieszy się dobrą opinią w Lublinie. Brak parkingu, jedynie możliwość zaparkowania na chodniku przed budynkiem. Obsługa miła i pomocna, gorzej z pokojami. W pokoju duszno i unosi się nieprzyjemny zapach. Łazienki w miarę czyste i schludne. W hotelu jest działające Wi-Fi. Śniadania mocno słabe.

Termin pobytu: styczeń 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa