“Masakra”
Ceska pivnica — recenzja

Ceska pivnica
Nr 81 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 6 września 2019

Od X czasu byla to moja i moich kolezanek ulubiona restauracja.Pyszne jedzenie itd....do wczoraj.No jakas masakra.Wszedzie brudno,jedzenie okropne(uwielbiana przez nas salatka szwejka)....bardzo zle sie po niej poczulam...brudne sztucce,przyprawnik tragedia!Szkoda mi tylko Pani kelnerki bo byla bardzo mila.Bylam tam ostatni raz.Nie polecam :/ .....nie bede dodawala zdjec bo nie chce calkowicie obrzydzic klientow.

Dziękujemy, Urszula W

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczór zapowiadał się przyjemnie, gdyby nie to, że Pani podając piwo, wylała całe na męża. Spodnie, kurtka i buty do prania. Wieczór zmarnowany. Co prawda zamówili nam taksówkę, którą opłacili, ale to nie zrekompensuje zepsutego wieczoru, straconego czasu, i wizyty w pralni. Nie mogę polecić tego miejsca.

Dziękujemy, anka0901
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Niestety brak pozytywnych wrazen. Spodziewalam sie mile spedzonego czasu przy czeskim jedzonku,ani znajomi ani ja z mezem nie bylismy usatysfakcjonowani. Brak wielu pozycji z menu czeskiego , szkoda bo wlasnie dlatego sie tam zatrzymalismy aby sprobowac cos innego.Kelnerka mlodziutka dziewczyna tez byla lekko zazenowana brakami w karcie menu, o co nie poprosilismy (4 osoby)tego nie bylo. Znajoma zamowila lody, na ktore czekala najdluzej, wszyscy juz konczyli drugie dania a ona czekala najdluzej.Obsuga musi troche popracowac nad sprawnoscia -obslugi. Reszta ok.

Dziękujemy, Seniorita2018
Zrecenzowano 12 maja 2019

Restauracja ładnie zakomponowana . Jedliśmy tam kolację złożoną z ciekawych potraw "Czeszki lubią grzeszki"- ser zapiekany i Kurackove podfruvaki - skrzydełka w panierce. Smaczne i ładnie podane. obsługa miła i szybka.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Agata W
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

SUPER danie z boczniaków na grzance.kwaśnica czeska..piwa i sery smażone.ok.super danie Pani doniosła ale było lekko oziebione.szkoda.Fajny ogródek.polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Bogdan W

Ceska pivnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Ceska pivnica? Podziel się wrażeniami!