“Prysznic z piwa”
Ceska pivnica — recenzja

Ceska pivnica
Nr 80 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Kuchnie: Czeska
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieczór zapowiadał się przyjemnie, gdyby nie to, że Pani podając piwo, wylała całe na męża. Spodnie, kurtka i buty do prania. Wieczór zmarnowany. Co prawda zamówili nam taksówkę, którą opłacili, ale to nie zrekompensuje zepsutego wieczoru, straconego czasu, i wizyty w pralni. Nie mogę polecić tego miejsca.

Dziękujemy, anka0901

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Niestety brak pozytywnych wrazen. Spodziewalam sie mile spedzonego czasu przy czeskim jedzonku,ani znajomi ani ja z mezem nie bylismy usatysfakcjonowani. Brak wielu pozycji z menu czeskiego , szkoda bo wlasnie dlatego sie tam zatrzymalismy aby sprobowac cos innego.Kelnerka mlodziutka dziewczyna tez byla lekko zazenowana brakami w karcie menu, o co nie poprosilismy (4 osoby)tego nie bylo. Znajoma zamowila lody, na ktore czekala najdluzej, wszyscy juz konczyli drugie dania a ona czekala najdluzej.Obsuga musi troche popracowac nad sprawnoscia -obslugi. Reszta ok.

Dziękujemy, Seniorita2018
Zrecenzowano 12 maja 2019

Restauracja ładnie zakomponowana . Jedliśmy tam kolację złożoną z ciekawych potraw "Czeszki lubią grzeszki"- ser zapiekany i Kurackove podfruvaki - skrzydełka w panierce. Smaczne i ładnie podane. obsługa miła i szybka.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Agata W
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

SUPER danie z boczniaków na grzance.kwaśnica czeska..piwa i sery smażone.ok.super danie Pani doniosła ale było lekko oziebione.szkoda.Fajny ogródek.polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Bogdan W
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Słaba knajpa, lata świetności ma już dawno za sobą, wygląda staro, bardzo mały wybór czeskich piw, do tego nie wszystkie są dostępne.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dawid R

Ceska pivnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Ceska pivnica? Podziel się wrażeniami!