“Miły wieczór w ogrodzie restauracji”

Restauracja Sielsko Anielsko
Nr 20 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Bardzo fajna atmosfera, wystrój i muzyczka. Miło się tam spędza czas. Sałatka bardzo dobra i świeża. Placki męża ponoć tłuste, ale smaczne. Wszystko bardzo ładnie podane.

Dziękujemy, JustynaFman

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tatar wyśmienity! Na dzień dobry otrzymaliśmy pyszny chlebek ze smalcem, twarożkiem i ogórkiem kwaszonym. Mąż wziął chłopaki placek, który był ogromny. Polecamy!

Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 1 września 2019

Gorąco polecam lokal w centrum Lublina. Lokal z bardzo fajnym wystrojem i dużą ilością przestrzeni dla gości. Na pochwałę zasługuje podanie darmowej przekąski zaraz po dokonaniu zamówienia. My jedliśmy żurek, wątróbkę z ziemniakami oraz placek po węgiersku. Niestety nie jedliśmy deseru, ponieważ nie mieliśmy już na niego miejsca w żołądku. Porcje są po prostu za duże! Nawet zwróciłem obsłudze uwagę, ponieważ nie daliśmy rady zjeść tego co nam podano. Podobnie inni goście! Porcje zdecydowanie za duże! Mimo ogromnych porcji jedzenie bardzo dobre, a ceny rozsądne. Mały minus za temperaturę wewnątrz lokalu w gorące dni. Polecam fajne i smaczne miejsce.

Dziękujemy, Mariano_Italiano1979
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Wystrój jest a'la ludowy i obsługa w ciekawych strojach co tworzy swoisty klimat. Restauracja położona na samym rynku, więc miejsce idealne. Za rozsądne pieniądze można zakosztować w regionalnej kuchni (coraz trudniej o takie), a dania smaczne i szybko podane. Warte polecenia i wizyty.

Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna organizacja, kelnerki bardzo pomocne i uprzejme. Jedzenie smaczne i proste, czas oczekiwania standardowy.

Dziękujemy, nikaf320

Restauracja Sielsko Anielsko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sielsko Anielsko? Podziel się wrażeniami!