“Na dobrą kawkę zapraszamy”
Nie wylej — recenzja

Nie wylej
Nr 71 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Jesteśmy kawiarnią utrzymaną w duchu #zerowaste. Staramy się pracować w taki sposób by mieć jak najmniejszy negatywny wpływ na naszą planetę. Robimy to wspólnie z naszymi dostawcami oraz naszymi gośćmi. W naszej ofercie znajdziesz kawy z segmentu speciality zarówno do ekspresu ciśnieniowego jak i metod alternatywnych takich jak aeropress, drip, chemex itp. W ofercie mamy też śniadania, kanapki, tosty, ciastka, lody, zupy, tarty na ciepło itp. Do picia poza kawą i herbatą mamy napoje i piwo. W lokalu jest dostępne darmowe WiFi.
Zrecenzowano 15 września 2019

Bardzo przytulne miejsce, gdzie napijemy się dobrej kawy przyrządzanej metodami standardowymi i alternatywnymi. My wybraliśmy french press i ciastko czekoladowe. Dyżym udogodnieniem jest dostępność drukarki, z której bezpłatnie możemy skorzystać - nam po raz pierwszy tego typu opcja przydała się. Także na kawkę polecamy, możliwość zakupu akcesoriów do przyrządzania kawy.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce! Polecam każdemu, kto będzie/ jest w Lublinie. Przede wszystkim to lokalizacja. Kawiarnia się znajduje tuż obok Ogrodu Saskiego. Kawiarnia jest ukierunkowana w eko kierunku ( brak plastikowych słomek, kanapki zapakowane w specjalny papier, sama nazwa wskazuje „nie wylej - nie marnuj”). Obsługa za barem była bardzo miła, miałam mnóstwo pytań dotyczących menu, na każde dostałam pełną odpowiedź. Oprócz zwykłej kawy z ekspresu kawiarnia oferuje alternatywne metody parzenia kawy. Jeżeli ktoś jest fanem czegoś innego, to na miejscu można kupić całe zestawy do parzenia kawy. Ceny są bardzo dobre ! Za dużą kanapkę zapłaciłam 5 zł, gdyż u konkurencji ponad 10... widziałam na fb, że często są różne promocje, a jeżeli coś zostaje, to zawsze nożna dokonać zakupu przez apke foodsi i jedzenie nie zostanie wyrzucone ! Ba pewno tam wrócę, bardzo bym chciała spróbować śniadania i lunch :)

Dziękujemy, 718oleksandrav
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić na mapie Lublina - serwowane świetne kawy klasyczne, jak i te alternatywne w szerokiej skali aromatów (super sprawa: przeróżne ziarna można kupić na miejscu w lokalu i przygotować ulubioną kawę w domu!) duży wybór orzeźwiających napojów, pyszne ciacha, sycące kanapki, smaczne zupy... i jeszcze więcej ;) wszystko podawane przez przemiłą obsługę w swobodnym klimacie oraz przy fajnej muzyce, a wisienką na torcie jest ekologiczne podejście do prowadzenia kawiarni! Mają wszystko co potrzebne, aby zakochać się w tym miejscu i zostać na dłużej - serdecznie polecam!

Dziękujemy, AnnB16x
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Nie wylej zaskoczyło pozytywnie! Generalnie same plusy. Od wejścia unosi się magiczny zapach kawy! Aż chcesz się napić! Daję swój kubek- kawa minus 1 zł! Kompetentna obsługa która o dostępnych ziarnach opowiadać potrafi. I mają swojej roboty COLD BREW! Szacun :) Pyszne ciasta i tarty. Na gorąco zupy, tosty.... Parzą alternatywnie i potrafią to robić. Trochę mogłabym wymieniać ale z racji tego że będę stałym gościem, zostawię trochę na później ;) Ogólnie polecam. Warto zajrzeć i... wracać :)

Dziękujemy, EwelinaW125
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Klimatyczna kawiarnia z wegańskimi ciastami, wytrawnymi tartami na ciepło i zupami. Kanapki wegetariańskie robione na miejscu są przepyszne! Główną role gra oczywiście kawa, z możliwością wyboru ziaren według upodobań. Dodatkowy plus za darmową wodę i możliwość drukowania za free!

1  Dziękujemy, adrianna g

Nie wylej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Nie wylej? Podziel się wrażeniami!