“Po włosku smacznie! ”
Frizzante — recenzja

Frizzante
Nr 111 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Wszystko co najlepsze w kuchni włoskiej i nie tylko. Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, lunch z rodziną lub kolacje we dwoje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Z racji małej odległości jaką mam do tego lokalu mogę śmiało powiedzieć, że jestem stałym bywalcem i większość pozycji z karty nie są mi obce. Nigdy nie zawiodłem się smakowo. Danie są starannie przygotowywane, z dobrej jakości składników, porcje są odpowiednie, a ceny nie są wygórowane. Największy minus w mojej ocenie to czas oczekiwania na dania (nie dotyczy pizzy) w weekend. Godzina oczekiwania na 2 makarony przy niepełnym lokalu to lekka przesada. Mam nadzieję, że ten element zostanie poprawiony i z czystym sumieniem będę mógł dać ocenę wyżej. Z całą pewnością wrócę i polecam!

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Do Frizzante wpadamy dość często ze względu na to, że mieszkamy niedaleko. Godne polecenia są nie tylko pizze ale również sałatki i dania główne. Warto spróbować kremu z pomidorów oraz krewetek - mniam. Luźna atmosfera. Czasami robi się duszno i trochę barkuje klimatyzacji... Do zobaczenia niebawem!

Dziękujemy, marta_deni
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oryginalne wykończenie lokalu, obsługa bardzo pozytywnie nastawiona na klientów, ceny umiarkowane. Minus to bardzo mała przestrzeń na zewnątrz. Jeśli chodzi o posiłki, przygotowane starannie i przede wszystkim smaczne. Tagliatelle z polędwiczką i Burger Frizzante 9/10
Pizzę również smaczne tylko szkoda ze jest jeden rozmiar

Dziękujemy, gosciuorlo
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Spontaniczny wypad w niedzielne popołudnie.
Na plus ciekawy wystrój lokalu, bardzo miła obsługa, bardzo smaczne naleśniki z bananem i nutellą (solidna porcja jak dla dziecka), bardzo smaczny chłodnik z botwinki, którego nie było w menu, a został mi polecony przez panią kelnerkę. Bardzo smaczne było również spagetti, jednak ilościowo była to bardzo skromna porcja. Jeżeli ktoś chce dużo zjeść, to tym daniem na pewno się nie naje.
Ceny nie należą do najniższych (oprócz piwa i dań dla dzieci).

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja z dobrym jedzeniam. Zamowilem burger włoskini jak dla mnie bardzo smaczny, zona brala sałatkę a dzieci pizzę i tez wszystko bylo jak należy. Bardzo fajnie lekkie drinki z wina.

Dziękujemy, Łukasz C

Frizzante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Frizzante? Podziel się wrażeniami!