“Kaczka 10/10”
Kuchnia Otwarta — recenzja

Kuchnia Otwarta
Nr 58 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Tworzymy nieoczywiste połączenia. Piotr Skwarek, Szef Kuchni to znany w Lublinie odkrywca smaków. Poszukuje ich w połączeniach regionalnych produktów. W menu pojawiają się owoce pracy lokalnych producentów i hodowców. Od owoców i warzyw, przez wyroby wędliniarskie po mięsa i ryby.
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę śmiało stwierdzić, że w życiu nie jadłam tak smacznej kaczki. Dlatego też to danie polecam w szczególności, chociaż reszta zamówionych potraw wiele mu nie ustępuje. Warto też spróbować deserów, które są nie tylko ładnie podane, ale i naprawdę pyszne. Jest to bardzo przyjemne i eleganckie miejsce. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych restauracji. Warto pamiętać, żeby przed wizytą zarezerwować stolik. Polecam!

Dziękujemy, kaziol

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Stosunkowo nowy lokal w nowoczesnym stylu. Wystrój wnętrza w stylu industrialnym ale o dziwo przytulny. W kontrapunkcie oferta kulinarna. Duży udział produktów przygotowanych we własnym zakresie, takich jak wędliny (warto spróbować półmisek wędlin) makaron czy pieczywo. Są też regionalne sery. Interesujący wybór win. Karta menu dość krótka ale
każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie wyśmienite choć niektóre zestawienia zaskoczą tradycjonalistów. Całość dopełnia bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, dariuszp509
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jedzenie rewelacyjne, obsługa bardzo miła, szef kuchni sympatyczny i kompetentny. Wina świetne. Szczególnie polecamy tatara. Na pewno odwiedzimy jeszcze nie jeden raz :)

Dziękujemy, Oliwer S
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nowe miejsce na mapie Lublina. Bardzo ciekawa karta z ciekawym wyborem alkoholi (np polskie wina z Dworu Sanna czy wódka młody ziemniak ). Restauracja serwuje swoje dojrzewające wędliny (ligawa, bekon, chorizo) i obłędne pikle czy kieszonki. Obsługa na najwyższym poziomie. Kelner wszystko wyjaśnił, zaproponował wino do wybranych dań i dbał o miłą atmosferę. Wszystkie zamówione dania były przepyszne a tarar wołowy był chyba najlepszy jaki kiedykolwiek jadłem! Polecam odwiedzić i przekonać się na własnej skórze.

Dziękujemy, piotrf33
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nowe miejsce w Lublinie, otwarte w 2019. Bardzo fajna koncepcja. Super jedzenie. Śniadania oraz menu lunchowe też jest

Dziękujemy, kot_wwa

Kuchnia Otwarta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Otwarta? Podziel się wrażeniami!