“Fajne miejsce ”
bar a boo — recenzja

bar a boo
Nr 72 wśród 313 Restauracje (Lublin)

Świetne miejsce na wyjście z przyjaciółmi, pyszna pizza i makarony, malinowe mohito wymiata! Do tego ceny bardzo fajne, na każdą studencką kieszeń. Często tam wracam, polecam bardzo serdecznie

Dziękujemy, 864weronikar

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w bardzo przyzwoitej cenie, co jest jego zdecydowanym plusem. Sam pomysł składania zamówienia przy barze skraca znacznie nasz czas oczekiwania :)

Dziękujemy, nikaf320
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To nasza druga wizyta w tym miejscu. Pierwszym razem zupka krem i makaron, wszystko bardzo smaczne. Dzisiaj roladka drobiowa, przepyszna. Niby banalne danie, ale kompozycja smaków, sposób podania, sprawiają, że je się z przyjemnością. Jedyny minus, to kiepskiej jakość sztućce, wyginające się widelce, bo wbiciu w mięsko. Ogólnie, polecam :)

Dziękujemy, anka0901
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam ten content zamawiania i płacenia przy barze, oszczędza mnóstwo czasu. Jadłam tam już pizzę, makaron, piłam drinki. Wszystko bez zarzutu, pizza carbonarra troche bez smaku... ale jak na te cenę nie żałowałam fajny wystrój i miła obsługa.

Dziękujemy, 495justynan
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Sprawny system realizacji zamówienia. Składamy i płacimy przy barze bo czym już za chwilę obsługa donosi zamówione dania i napoje. Za drobne opóźnienie w jednym z posiłków kelner wykazał wielką skruchę i zaproponował rekompensatę w postaci drinka lub napoju. Naprawdę się starają i chwała im za to! Polecam to miejsce! Z pewnością będziemy tu wracać.

Dziękujemy, MichalLublin

bar a boo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w bar a boo? Podziel się wrażeniami!