“Unikatowe miejsce!”
Spokojna2 — recenzja

Spokojna2
Nr 8 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Opis: Celem jaki przyświeca nam przy tworzeniu Spokojnej2 jest stworzenie estetycznego i miłego dla oka miejsca oraz przyjaznej atmosfery, w której każdy gość, czy to podczas przerwy w pracy, spotkania biznesowego, spotkania w gronie przyjaciół czy też indywidualnej wizyty, będzie mógł napić się kawy, zjeść śniadanie, lunch czy kolację. Chęć otwarcia wysokiej klasy lokalu wynika również z naszych pasji kulinarnych, jesteśmy miłośnikami poszukiwania regionalnych smaków i aromatów, które niejednokrotnie ulegają zapomnieniu. W naszej kawiarni chcemy serwować produkty regionalne począwszy od polskich serów z małych lokalnych serowarni poprzez owoce i warzywa z okolic Lublina czy też wyroby wędliniarskie aż do ryb wędzonych. Świeżość i sezonowość produktów będzie wyznacznikiem w tworzeniu menu dla naszych klientów. Dodatkowym filarem Spokojnej 2 będzie nasza własna piekarnia, z której wypieki będą stanowić bazę dla kawiarni i restauracji.

Wyjątkowe miejsce na mapie Lublina. Wraz z przyjaciółmi wybraliśmy się na późny obiad, zachęceni pięknym zewnętrznym designem. W środku cudowny, londyński loft ale ciepłe, przytulne miejsce z otwarta kuchnia-rewelacja! Pomijając aspekty wizualne tego miejsca (unikatowe w skali Lublina jak i definitywnie w tej częściej polski a podróżujemy dużo) jedzenie wyśmienite, pięknie podane, smak nie do opisania!calosc połączyliśmy z popołudniowym cocktaile, nie pamietam co to było, ale wyśmienity drink, idealny jako aperitif do posiłku ale również mocno cieszący oko. Obsługa również 10/10, zaangażowane panie kelnerki a panowie barmani słodkie koszulki(kołnierzyk!), widać ze pracujący z pasja. Podsumowując, miejsce do którego się wraca 11/10 polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, EminaBouthon

Restauracja? Ona nie szokuje smakami jak chcą to dziś robić. Ona wprowadza piękny balans który jest smaczny. Kubki nie są atakowane. Są pieszczone harmonia. Ogromnym plusem są kelnerki. Młode, sympatyczne dziewczyny które troskliwie się opiekują klientem. Pytanie o dodatkowy talerz na kregoslupy ryb, troska o to że nie pije piwa bo kieruje więc może piwo bezalkoholowe a później próbki w kieliszku nowego regionalnego piwa. No i muzyka w lokalu. Co chwila mówilismy: ale super kawałek.

Dziękujemy, 92dlab

Mieszane odczucia DzieckaJajnicka... z jednej strony kuchnia bez zarzutu, na ileś dziesiątki wizyt chyba nigdy nie było wpadki, zawsze poziom był dość wysoki i nie jest to zadziwiające - szefem kuchni jest tu jeden z kucharzy z Perłowej, więc musi być dobrze! ALE... największe zastrzeżenia mam do obsługi no i tego, ze restauracja chce uchodzić za wine bar... ni bez żartów, jak dotąd w Lublinie funkcjonuje tylko jeden wine bar, no względnie dwa, ale to ten sam podmiot ;)
Na Spokojnej2 obsługa kelnerska jest kulturalna, sympatyczna, miła... ale... czas oczekiwania na rachunek jest czasem absurdalnie długi, młoda niedoświadczona obsługa nie ma pojęcia o winie, ma do tego prawo, ale nie w sytuacji gdy obok napisu „restauracja” jest też „wine bar”, wina są średnie, wybór dość skromny, mało jest na kieliszki, dlatego niech Spokojna2 pozostanie restauracja albo wprowadzi zmiany w tym zakresie.
Dania są ciekawe, ładnie podane, czasem wygląd jest lepszy niż smak, miło ze sami pieką chleb, ciasta, jeśli jesteście rannymi ptaszkami to do 12 codziennie obok restauracji możecie kupić pieczywo w piekarni no2, ale Dziecku się jeszcze nie udało
Niech trzymają poziom a będą w pierwszej kulinarnej 10. Lublina

Dziękujemy, DzieckoJajnicka

Genialne smaki, często tak zaskakujące, że mimo naszego obycia kulinarnego byliśmy zaszokowani. Na przystawki: kurki na maśle i maślaki w palonej śmietanie (z kiszonymi białymi truskawkami). I zaskakujący chłodnik z kalafiora. Naprawdę zaskakujący. Dania główne to znowu niesamowite doznania, które nie sposób opisać. Sosy to prawdziwa poezja. Spokojna 2 ląduje w piątce naszych the best ever everywhere!

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka

Smaczne śniadania - blisko centrum. W niedzielny poranek w lokalu był ruch, ale jest duża liczba miejsc więc nie czekaliśmy na stolik. Polecam przede wszystkim jajka w koszulce. Cena za śniadanie dla dwóch osób z kawą lub koktajlem ok 80-90 zł jednak warto.

Dziękujemy, Antek0ne

Spokojna2 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Spokojna2? Podziel się wrażeniami!