“Italian Highlight of Lublin”
Bombardino Aperitivo — recenzja

Bombardino Aperitivo
Nr 107 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 9 września 2019

Zdecydowanie jedno z wyjątkowych i klimatycznych miejsc Lublina, podczas mojego pobytu byłem około 4-5 razy i nigdy się nie zawiodłem. Zaczynając od początku, wystrój wnętrza jest bardzo klimatyczny i miło spędza się czas na dłuższe posiedzenia, karta menu - świetnie rozbudowana w alkohole włoskie jaki i inne aperitivy - lillet czy też selekcja premium ginów. Z jedzenia znajdziemy od typowych przystawek w stylu tapasu, po risotto , pasty, sałatki, ale najlepsza i tak jest pizza, która wykonana jest z wysokiej jakości składników, idealnie wypieczona - można jeść bez końca :) Dodatkowo warto wspomnieć o wspaniałym tiramisu, możliwości zamówienia świetnej kawy z dripa, chociaż to wszystko przebija i tak (jeśli ktoś lubi dobrą herbatę) selekcja porządnych premium jakościowych liściastych herbat w dobrej cenie, których nie uświadczymy w 90% lokali w Lublinie. Jeśli chodzi o obsługę, chciałem nadmienić bardzo miła, z wiedzą na temat menu, pełna empatii i bardzo pomocna - szczególnie miło można się poczuć jeśli przychodzimy i jesteśmy pytani czy zechcemy się napić tego samego drinka co ostatnio piliśmy. :) Wielkie dzieki za gościnę przez te parę dni!

Dziękujemy, 359patrykv

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja trzecia wizyta w tym miejscu i jak zawsze fenomenalnie. Świetna obsługa, doradzono nam co wybrać i nie zawiedliśmy się - policzki przepyszne, tak samo jak i makarony. Ten lokal jest idealny zarówno na śniadanie, lunch czy kolację.

1  Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Miła obsługa i smaczne dania. To standard w Bombardino. Na szczególną uwagę zasługują małe szprotki z cieście smażone na głębokim tłuszczu. Mało kto je w Lublinie serwuje, a tutaj pasują do ogólnego menu wyśmienicie. (Nie są wpisane na stałe tylko jako oferta sezonowa)

1  Dziękujemy, MichalLublin
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Bardzo się zawiodłam wizytą, zamówiłam la pasta, makaron z sosem pomidorowym i parmezanem. W zyciu nie jadłam gorszego, sos pomidorowy smakował jak przecier z puszki, parmezanu tam nie było. Drugie danie-carnonara było o niebo lepsze. Porcje były niezbyt duże.

Dziękujemy, Kaswich
Zrecenzowano 20 marca 2019

08.03. wybraliśmy się z moimi kobietami, żoną i córką do Bombardino Aperitivo. Wieczór by bardzo udany. Lokal sympatyczny, jedzenie bardzo dobre. Nie jest może tanio ale jedzenie jest ok więc nie ma co marudzić. Obsługa miła i sprawna. Doradzam wcześniejszą rezerwację stolika ponieważ lokal jest dość popularny i znalezienie wolnego miejsca bez rezerwacji może być trudne. Szczególnie w piątkowy i sobotni wieczór.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Maciek_z_Lublina

Bombardino Aperitivo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Bombardino Aperitivo? Podziel się wrażeniami!