“Jedno z gorszych miejsc w Lublinie ”
Muuucho Tex Mex Grill — recenzja

Muuucho Tex Mex Grill
Nr 90 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy z chłopakiem z uwagi na to, ze pojawiły się lepsze opinie o tym miejscu.
Zamówiliśmy piwo i drinka, przy czym okazało się, ze nie maja w ogóle piw regionalnych. Przyszedł mini drink za ponad 20 zł, a w Lublinie za te cenę można wypić coś zdecydowanie lepszego. Zupa Meksykańska bardzo smaczna, poza tym zamówiliśmy taco, jedne z szarpana wołowina, drugie z wieprzowina. Wieprzowina okropna, w niej rodzynki (wtf). ludzie przy stoliku obok tez je zamówili, mężczyzna chyba zmęczył jedno taco i się poddał. Wołowe lepsze, ale bez szału. Nie planuje powrotu, będę unikać tego miejsca. Regularne ceny sa zdecydowanie zawyżone, a ceny napoi to w ogóle przesada...

Dziękujemy, 495justynan

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny klimat, jedzenie przepyszne i ceny nie opustoszeją portfela :-p szczególnie w tygodniu! Polecam serdecznie ^^

Dziękujemy, Jaystar1003
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Organizacja tego miejsca jest tragiczna, na obsługę trzeba czekac po 20-30 min. Kelnerzy zapominają o przyjęciu zamówienia, czy nawet podaniu karty. Dziwi mnie to, ponieważ z tego co wiem właściciel posiada jeszcze inne lokale w Lublinie, potrzebny tam chyba dobry manager. Szkoda, ze ta kwestia tak bardzo kuleje, bo mimo ze jedzenie smaczne, obsługa skutecznie zniechęca.

Dziękujemy, nikaf320
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, duże porcje, przepyszne jedzenie, żeberka to mistrzostwo świata

Dziękujemy, journeyswithmaya
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Południowoamerykańskie dania, kuchnia meksykańska i klimat lokalu bardzo ze sobą współgrają. Jedzenie naprawdę smaczne, karta alkoholi również nie pozostawia nic do życzenia i oczywiście moje ukochane churros!
Problemem jest ta część sali, gdzie stoliki 2-osobowe sąsiadują ze stolikami 4-osobowymi i właściwie trudno tu o jakąś prywatność.
W łazience ciągle czuć okropny fetor.

Dziękujemy, emotionalhole

Muuucho Tex Mex Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Muuucho Tex Mex Grill? Podziel się wrażeniami!