“Rodzinne spotkanie”
Muuucho Tex Mex Grill — recenzja

Muuucho Tex Mex Grill
Nr 90 wśród 313 Restauracje (Lublin)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa, duże porcje, przepyszne jedzenie, żeberka to mistrzostwo świata

Dziękujemy, journeyswithmaya

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Południowoamerykańskie dania, kuchnia meksykańska i klimat lokalu bardzo ze sobą współgrają. Jedzenie naprawdę smaczne, karta alkoholi również nie pozostawia nic do życzenia i oczywiście moje ukochane churros!
Problemem jest ta część sali, gdzie stoliki 2-osobowe sąsiadują ze stolikami 4-osobowymi i właściwie trudno tu o jakąś prywatność.
W łazience ciągle czuć okropny fetor.

Dziękujemy, emotionalhole
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Lokal świetnie zlokalizowany. W środku panuje przyjemna atmosfera. Obsługa miła i bardzo pomocna w wyborze dań. To co wyróżnia tą restaurację to zdecydowanie pyszne i oryginale jedzenie! Rewelacyjne Beef Burrito!!! Dodatkowy plus za to, że porcja jest ogromna. Polecam.

Dziękujemy, tomek_wi
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Ogródek z widokiem na starówkę, obsługa zna się na swojej pracy w 100% :) burger z grilowanym kurczakiem godny polecenia, karta mocno rozbudowana więc każdy znajdzie coś dla siebie :) Na pewno wrócę:)

Dziękujemy, Alex S
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Wybraliśmy się z dziewczyną,bardzo miła i pomocna kelnerka,ktora wskazała nam odpowiedni stolik.Ciekawa i smaczna kuchnia,drinki tez w porządku.Polecam.

Dziękujemy, Jan5647

Muuucho Tex Mex Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Muuucho Tex Mex Grill? Podziel się wrażeniami!